Izpārdots!

Marina Rebeka Dž. Verdi operā Neapolē

Grupas vadītājs/i

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 1350€ – divvietīgā numurā

Ceļojums ir izpārdots, ir iespēja pieteikties gaidītājos, ja kādam no esošajiem ceļotājiem mainās plāni.

Rudenī dosimies uz Neapoli, lai Teatro di San Carlo baudītu Džuzepes Verdi komponēto šedevru Simons Bokanegra (Simon Boccanegra) ar Marinu Rebeku Marijas Bokanegras lomā. Stāsta centrā ir Simons Bokanegra — vīrs, kurš kļūst par Dženovas lordu un saskaras ar sarežģītu politisko intrigu, korupcijas un personisko traģēdiju tīklu. Operā tiek aplūkotas mīlestības, zaudējuma, atriebības un izlīgšanas tēmas, kas risinās uz Dženovas vēsturiskā fona no 1339. līdz 1363. gadam.

Šo darbu Dž. Verdi sakomponēja jau 1857. gadā, bet publikas ievērību tas guva tikai pēc tam, kad autors laida klajā operas turpinājumu, kas pirmizrādi piedzīvoja 1881. gadā. Mūsdienās Simons Bokanegra uz operteātru skatuvēm parādās arvien biežāk un tagad mums ir iespēja to redzēt arī Neapolē.

San Karlo teātris ir vecākā operas skatuve pasaulē, kas durvis vērusi jau kopš 1737. gada, vēl vairākus gadu desmitus pirms Milānas La Scala, Venēcijas La Fenicel un citiem teātra namiem. Tiek uzskatīts, ka San Karlo kalpojis par paraugu vēlāk būvētajiem teātriem Eiropā. Operas apmeklējums būs ceļojuma centrālais notikums, taču mēs nelaidīsim garām iespēju tuvāk iepazīt arī pašu Neapoli. Neapoles līcī atrodas Kapri sala un Amalfi piekraste. Abas šīs vietas nav tikai skaistas dabas oāzes, bet arī bagātas ar unikālu vēsturi un kultūru. Kapri salā mēs apskatīsim Piazza Umberto skvēru, Augusta dārzus, Solaro kalnu, Pompeji pilsētu un Vezuvu vulkānu.

Uzzināsim vairāk arī par Amalfi sarežģīto vēsturi un dosimies piekrastes ekskursijā, kur gida pavadībā noskaidrosim vai patiesa ir leģenda, kas stāsta, ka Amalfi tikusi nosaukta kādas dievietes vārdā, ko reiz mīlējis sengrieķu mitoloģijas varonis Hērakls. Amalfi tās «zelta laikos» bija maza, bet bagāta valsts, kurā valdīja grāfi un pēc tam hercogi, tomēr vēlāk Amalfi saskārās ar grūtībām un tai nācās lūgt aizsardzību, kā rezultātā Amalfi zaudēja savu neatkarības statusu.

Neapolei ir nozīmīga loma grieķu kultūras un romiešu sabiedrības attīstībā. Pilsētas vēsturi apliecina daudzi antīkā laika pieminekļi — romiešu teātri, kapsētas un katakombas. Neapole ir ietekmīgs kultūras centrs, kas pārņēma savu ietekmi gan antīkajos, gan viduslaikos, kā arī no 16.—18. gadsimtam, kļūstot par Eiropas galvaspilsētu un veicot būtisku ietekmi dažādās kultūras jomās, it īpaši mākslā un arhitektūrā.
Neapole ir apmeklējuma vērta. Pievienojies!
Vairāk informācijas pa tālruni 2 773 4907 vai [email protected]. Vietu skaits ceļojumā ierobežots.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.63.01.500109.

Aprakstā izmantotas bildes no personīgā arhīva, Unsplash.com un https://www.teatrosancarlo.it/

11.oktobris, piektdiena
Laiks
Aktivitāte
04:20

Tikšanās Rīgas lidostā. Iepazīšanās ar grupas vadītāju, informatīvā sapulce, reģistrēšanās lidojumam. Nododamā bagāža (līdz 20 kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā.

06:20

Lidojums RīgaFrankfurteLufthansa reiss LH893. Lidojuma ilgums 2 st. un 20 min.

07:40

Ierašanās Frankfurtes lidostā. Laika starpība -1h.

10:15

Lidojums FrankfurteNeapoleLufthansa reiss LH334. Lidojuma ilgums 2 st.

12:15

Plānotais ierašanās laiks Neapoles lidostā.

No Neapoles lidostas transfērs uz viesnīcu Souls Art. Jauna 4* viesnīca netālu no Palazzo Reale Napoli un ap 1 km no San Carlo Theatre.

15:00

Iepazīsim Neapoli kopā ar vietējo gidu (ekskursija kājām 2 stundas).

12.oktobris, sestdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

Ekskursija uz leģendāro Kapri salu grupas vadītājas pavadībā. Brauciens ar kuģīti, Marina Grande, Piazza Umberto, Augusta dārzi, via Camerelle, Solaro kalns. Pārvietošanās salā ar privātu autobusu.

Pēcpusdienā atgriešanās Neapolē.

13.oktobris, svētdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

10:00

Ekskursija uz Pompejiem un Vezuvu vietējā gida pavadībā. Aplūkosim leģendārās pilsētas drupas un iepazīsim tuvāk trauksmainos notikumus, kas norisinājās pirms gandrīz 2000 gadiem. Apskatīsim tuvāk Vezuva vulkānu un tā izvirduma atstātās liecības. No vulkāna paveras elpu aizraujošs skats pār Neapoles līci. Nokļūšana vulkāna krāterī ar transportu.

17:00

Opera Simon Boccanegra ar Marinu Rebeku vienā no galvenajām lomām. Džuzepes Verdi komponēta opera ar prologu un trīs cēlieniem, kuras pamatā ir Frančesko Marijas Piaves librets. Stāsta centrā ir Simons Bokanegra – vīrs, kurš kļūst par Dženovas lordu un saskaras ar sarežģītu politisko intrigu, korupcijas un personisko traģēdiju tīklu. Operā tiek aplūkotas mīlestības, zaudējuma, atriebības un izlīgšanas tēmas, kas risinās uz Dženovas vēsturiskā fona no 1339. līdz 1363. gadam

14.oktobris, pirmdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

Jūras ekskursija uz pasaules slaveno Amalfi piekrasti grupas vadītājas vadībā, kas ļaus iepazīt šo neatkārtojamo piekrasti no jūras ceļotāju skata punkta. Ar kuģīti dosimies no Neapoles uz Positāno, kur izstaigāsim krāsainās ieliņas un iepazīsim mazpilsētas viesmīlību. Tālāk ar kuģīti pārbrauksim uz Amalfi pilsētiņu, kas apvieno izcilu vēsturisku arhitektūru ar Vidusjūras piekrastes neatvairāmo šarmu. Atgriešanās Neapolē ar kuģīti.

Vakarā brīvais laiks Neapolē, lai vēl paspētu nobaudīt Dienviditālijas viesmīlību.

15.oktobris, otrdiena
Laiks
Aktivitāte
04:00

Transfērs no viesnīcas uz lidostu.

06:40

Lidojums NeapoleFrankfurte, Lufthansa reiss LH337. Lidojuma ilgums 2st. 10 min.

08:50

Ierašanās Frankfurtes lidostā.

10:05

Lidojums FrankfurteRīga, Lufthansa reiss LH890. Lidojuma ilgums 2st. 5 min.

13:10

Plānotais ierašanās laiks Rīgas lidostā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros;
 • Grupas transfērs uz un no viesnīcas;
 • Brokastis viesnīcā;
 • Privāts licencēts vietējais gids ekskursijām pa Neapoles pilsētu;
 • Biļete kuģītim uz Kapri salu, privāts transports, biļete funikulierim Solaro kalnā;
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā uz Pompejiem un Vezuvu;
 • Ekskursija uz Amalfi piekrasti, biļetes kuģīšiem;
 • Biļete operas izrādei Simon Boccanegra, 13/14 rinda parterī;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā.

Papildu izmaksas

 • Pēc izvēles: Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā – 444 €;
 • Pēc izvēles: grupas aviobiļete Rīga-Frankfurte–Neapole–Rīga ar iekļautu rokas bagāžu (līdz 8kg) un nododamo bagāžu (līdz 20 kg) – 470 € no personas;
 • Ceļojuma apdrošināšana, sudraba polise – sākot no 12€ (atkarībā no ceļotāja vecuma).