Par mums

Ir Kultūras ceļojumi ir stāsts, kas apvieno mīlestību uz mākslu, kultūru un vēsturi ar vēlmi izzināt un prieku doties ceļojumos, kur atklāt, iepazīt un piedzīvot dažādu valstu, tautu, dabas, mākslas, vēstures un kultūras vērtības. Šis savienojums ir mūsu komandas DNS, ko atklājam ne tikai sevī, bet ikvienā mūsu ceļotājā. Pateicoties tam varam teikt, ka IR Kultūras ceļojumi savā veidā ir ceļotāju klubs, kas jau kopš 2016.gada apvieno domu biedrus un aizrautīgus kultūras un ceļošanas baudītājus.

Katrs ceļojums vispirms ir mūsu domās izsapņots, tad ar lielu rūpību un augstām prasībām pret sevi un citiem izplānots, lai kopā ar mūsu ceļotājiem tiktu īstenots un pārvērsts skaistā, neaizmirstamā piedzīvojumā. Mums ir svarīgi, lai mūsu ceļotāji atgriežas bagātināti iespaidiem un ar domu par nākošo kopīgo ceļojumu.

Ir Kultūras ceļojumi tā ir personīga attieksme pret ik vienu mūsu ceļotāju; tie ir interesanti sarunu biedri; tie ir ekskluzīvi kultūras notikumi Eiropas nozīmīgākajās kultūrvietās; tas ir neaizmirstamām atmiņām piepildīts laiks.

Ir Kultūras ceļojumi – vērts piedzīvot!

Par mūsu ceļotāju labsajūtu vienmēr rūpējas Ir Kultūras ceļojumu komanda – Dace, Ingūna un Beāte.