Izpārdots!

Lieldienu klasiskās mūzikas festivāls Zalcburgā

Grupas vadītājs/i

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 960€ – divvietīgā numurā

Ceļojums ir izpārdots, ir iespēja pieteikties gaidītājos, ja kādam no esošajiem ceļotājiem mainās plāni.

2024. gada pavasarī mēs dosimies baudīt Austrijas dabu un Lieldienu mūzikas festivālu Osterfestspiele Salzburg Zalcburgā — pilsētā, kas reiz iedvesmojusi Mocartu un Haidnu un turpina pulcēt klasiskās mūzikas zvaigznes no visas pasaules. Zalcburgas Lieldienu festivālu 1967. gadā nodibināja austriešu diriģents Herberts fon Karajans. Festivāls ilgst desmit dienas no sestdienas pirms Pūpolsvētdienas līdz Otrajām Lieldienām un piedāvā kvalitatīvu operas, orķestra un kora koncertu, kamermūzikas un dažādu pasākumu programmu.

Bildes no 2023. gada Lieldienu festivāla – osterfestspiele.at

Zalcburgai ir vairākus gadsimtus senas ciešas saites ar Itāliju — ar baznīcu, mūziku, Volfgangu Amadeju Mocartu un teatrālu, rotaļīgu attieksmi pret dzīvi, tāpēc šogad festivāls norisināsies Itālijas zīmē, atspoguļojot itāļu kultūru. Pirmo reizi Zalcburgas festivālā uz skatuves mirdzēs Amilkāres Ponkjelli opera Džokonda (La Giokonda ) — kaislīga drāma par mīlestību, greizsirdību, nodevību un augstprātību. Galvenajās lomās tādi pasaulē zināmi mākslinieki kā Jonass Kaufmans un Luka Salsi.

Šogad festivāla viesdiriģents būs izcilais jaunais mākslinieks Jakubs Hruša, kurš nesen iecelts par jauno Londonas Karaliskās operas Koventgārdena mūzikas direktoru. Kopā ar izcilo vijolnieku Pinčasu Cukermanu viņš piedāvās Hektora Berlioza un Bohuslava Martinū skaņdarbus.

Bildes no 2023. gada Lieldienu festivāla osterfestspiele.at

Mums būs iespēja doties vairākās ekskursijās profesionālu gidu pavadībā. Turpceļā no Minhenes uz Zalcburgu apciemosim Bavārijas lielāko ezeru un iecienītu bavāriešu atpūtas vietu — Kīmezeru, kas plešas līdz pat 80 kvadrātkilometriem un 74 metriem dziļumā. Dosimies izbraucienā no Prienas uz Herrensalu, kur apmeklēsim Herrenchiemsee jauno pili, kā arī karaļa Ludviga II muzeju un augustīniešu klosteri.

Apmeklēsim arī vienu no Austrijas gleznainākajām mazpilsētām Halštati un iespaidīgo Dahšteina-Zalckammergūta reģionu. Halštate ir gluži kā rūpīgi slēpts Austrijas Alpu dārgakmens. Tas izslavēts ar pasakainām ainavām ezera krastā, šķietami nepieradinātu apkārtni un iespaidīgu vēsturi. Jau vairāk nekā 7000 gadu Halštate ir lolojusi ciema kultūru, pateicoties sāls ieguves tradīcijām. Mums būs iespēja doties ekspedīcijā pa pasaulē senākajām sāls raktuvēm un ieskatīties «baltā zelta» ieguves vēsturē.

Un tikai dažu minūšu laikā no dziļajām sāls raktuvēm līdz pat Halštates virsotnei mūs uzvedīs funikulieris. Augšā mūs sagaidīs mākoņu klajums un neatkārtojams skats uz tikko tuvplānā redzēto ezeru, ciemu un stāvajām kalnu grēdām. Tas ir tā vērts!

Klasiskā mūzika, daba, Austrijas vēsture, šarms un idille. Tik dažāds un iespaidiem bagāts solās būt ceļojums Zalcburgā — pievienojies!

Ceļojuma aprakstā un titulbildē izmantotas bildes no osterfestspiele.at, pexels.com, pixabay.com.

Vairāk informācijas pa tālruni 2 773 4907 vai [email protected].
Vietu skaits ceļojumā ierobežots.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.63.01.500109.

26.marts, otrdiena
Laiks
Aktivitāte
05:10

Tikšanās Rīgas lidostā. Iepazīšanās ar grupas vadītāju, informatīvā sapulce, reģistrēšanās lidojumam. Nododamā bagāža (līdz 23 kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā.

07:10

Lidojums Rīga–Minhene, airBaltic reiss BT221. Lidojuma ilgums 2 st. 15min

08:25

Plānotais ierašanās laiks Minhenes lidostā. Laika starpība -1 stunda.

Transfērs uz Kīmezeru (Chiemsee), Bavārijas lielāko ezeru sauktu arī par Bavārijas jūru, kas izsenis bijusi iecienīta bavāriešu atpūtas vieta. Ekskursijas laiks apmēram 3 stundas.

Izbrauciens ar kuģi no Prienas uz Herrenas salu, kur gida pavadībā apmeklēsim Herrenchiemsee jauno pili, kā arī karaļa Ludviga II muzeju un Augustiniāna bīskapiju.

Kopīgas pusdienas Prienā.

Transfērs uz viesnīcu Zalcburgā.

16:00

Ierašanās viesnīcā Imlauer and Brau Hotel Salzburg.

Grupas tikšanās vestibilā, lai dotos uz koncertu.

19:00

Orķestra koncerts. Ne-itāļu komponistu veltījums Itālijai. Viesu diriģents ir Jakub Hruša, Santa Cecilia galvenais viesdiriģents, kas prezentēs komponistu Hektor Berlioz un Bohuslav Martinů darbus. Norises vieta – Grosses Festspielhaus.

27.marts, trešdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

Ekskursija ar gidu (2 stundas kājām) pa vecpilsētu iepazīstinās ar slavenākajiem apskates objektiem Zalcburgā.

Brīva pēcpusdiena vietējo muzeju un galeriju apskatei.

Grupas tikšanās vestibilā, lai dotos uz operu.

18:00

Festivāla centrālais notikums – Opera La Gioconda. Reti izpildīts darbs, ko diriģēs Antonio Pappano. Vācu vizuālā mākslinieka Filipa Fīrhofera skatuves dizains. Norises vieta – Grosses Festspielhaus.

28.marts, ceturtdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

08:30

Ekskursija uz Hallštati ar gidu (8 stundas).

Atzīta par vienu no gleznainākajām mazpilsētām Austrijā un UNESCO Pasaules mantojuma vieta, Hallštate ir laba vieta, kur izpētīt iespaidīgo Dahšteinas-Zalckamergūtas reģionu. Tai sekos sāls raktuvju apmeklējums un virsotnes apmeklējums ar funikulieri. Sāls raktuvju apmeklējums prasīs nelielu kāpienu pa līdzenu taku.

Kopīgas pusdienas.

16:30

Atgriešanās viesnīcā.

Grupas tikšanās vestibilā, lai dotos uz koncertu.

19:00

Dziesmu koncerts Mocarta namā – dziesmas, dueti un ārijas no Vāgnera, Verdi, Pučīnī un citu izcilu komponistu operām. Solisti – Lisa Deividsena, Fredijs de Tommaso un Džeims Baillio.

29.marts, piektdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

Brīva priekšpusdiena.

12:00

Sacher kafejnīcas apmeklējums (par papildmaksu).

15:00

Transfērs no viesnīcas uz lidostu.

19:10

Lidojums Minhene-Rīga, airBaltic reiss BT224. Lidojuma ilgums 2 st.10min

22:20

Plānotais ierašanās laiks Rīgas lidostā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros;
 • Brokastis viesnīcā;
 • Grupas transfērs uz un no viesnīcas;
 • Ekskursija uz Kīmezeru un apskates vietu biļetes;
 • 2 stundu gara ekskursija ar gidu pa Zalcburgu;
 • 8 stundu ekskursija uz Hallštati, sāls raktuvēm, virsotnes apmeklējums ar funikulieri;
 • Pusdienas 1. un 3. dienā;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā.

Papildu izmaksas

 • Pēc izvēles: Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā – 160 €;
 • Pēc izvēles: grupas aviobiļete Rīga-Minhene–Rīga ar iekļautu rokas bagāžu (līdz 8kg) un nododamo bagāžu (līdz 23 kg) – 255 € no personas;
 • Festivāla koncertu biļetes. Orķestra koncerts 26.03. – 70 € no personas (V kat. sēdvietas). Opera 27.03. – 170 € no personas (V kat). Koncerts 28.03. – 65 € no personas (IV kat.);
 • Sacher kafejnīcas apmeklējums, pēc ēdienkartes;
 • Ceļojuma apdrošināšana, sudraba polise – sākot no 10€ (atkarībā no ceļotāja vecuma).