Izpārdots!

Zalcburga un Elīnas Garančas festivāls «Klassik in den Alpen» Kicbīelē

Grupas vadītājs/i

Cena vienai personai

 • 798€ – vienvietīgā numurā
 • 589€ – divvietīgā numurā

Ceļojums ir izpārdots, ir iespēja pieteikties gaidītājos, ja kādam no esošajiem ceļotājiem mainās plāni.

Šajā ceļojumā varēsim izbaudīt klasisko mūziku visā tās krāšņumā. Dosimies uz operdziedātājas Elīnas Garančas un diriģenta Marka Šišona kopīgi veidoto mūzikas festivālu Klassik in den Alpen. Muzikālais notikums jau vairākus gadus pulcē Elīnas Garančas labākos mūzikas draugus Alpu kūrortpilsētā Kicbīelē (Kitzbühel). Šī skaistā, mājīgā pilsēta, kas atrodas Tiroles austrumu daļā, 90 km no Insbrukas un 100 km no Zalcburgas, ir viens no vecākajiem un prestižākajiem Austrijas kalnu kūrortiem. Apkārtējās dabas skaistums Pfarrau parkā, kur koncerts norisināsies, radīs īpaši maģisku atmosfēru.

Zalcburga ir viena no skaistākajām Austrijas un Eiropas pilsētām. Pilsēta, kurā salīdzinoši nelielā teritorijā ir apskatāmi daudzi izcili vēstures un arhitektūras pieminekļi: Hohenzalcburgas cietoksnis, Mocarta muzejs, Mirabellas pils, Getreidegasse Zalcburgas vecpilsētā un daudzas citas iespaidīgas vietas. Viss Zalcburgas vēsturiskais centrs ir viens liels apskates objekts, kuru būs īpaši interesanti iepazīt zinoša gida pavadībā.

Šeit ik uz soļa var just Mocarta ietekmi, jo tieši Zalcburgā ir dzimis un audzis ģeniālais meistars. Vairāk par mākslinieku uzzināsim apmeklējot Mocarta muzeju, kas izveidots mājā, kur komponists dzīvojis. Līdz ar sadzīves priekšmetiem šeit eksponēti arī Mocarta mūzikas instrumenti, kā arī izveidota ekspozīcija par Mocarta operu iestudējumiem.

Esam padomājuši par ērtu nakšņošanas vietu viesnīcā Erika Boutique Hotel 4* . Tā atrodas pašā Kicbīeles centrā un pāris minūšu gājiena attālumā no Pfarrau parka, kur notiks mūzikas festivāls. Viesnīcas numuriņa cenā ir iekļautas brokastis un SPA kompleksa apmeklējums, tāpēc ceļotājiem esam ieplānojuši arī brīvo laiku, kuru būs iespējams pavadīt gan apskatot pilsētu, gan baudot viesnīcā piedāvāto baseina un pirts kompleksu.

Austrijas pilsētām piemīt īpaša atmosfēra pateicoties gan klasiskās mūzikas autentiskumam, gan dabai. Alpu ielejas, safīra ezeri un moderna, rosīga pilsētas dzīve. To ir vērts piedzīvot!

Šo ceļojumu organizē tūrisma operators SIA “Business Factory”, kas ir ilgadējs Ir Kultūras ceļojumi  sadarbības partneris. SIA “Business Factory” ir pilnvarojis AS “Cits medijs” savā vārdā slēgt pakalpojuma līgumus ar ceļotājiem.

Rakstā izmantotas bildes no pixabay.com, pexel.com.

Festivāla Klassik in den Alpen bilžu autore — Sarah Katharina, bilžu ievietošana mājaslapā saskaņota ar festivāla organizētājiem.

8. jūlijs (piektdiena)
Laiks
Aktivitāte
06:00

Grupas dalībnieku tikšanās lidostas Rīga izlidošanas zālē pie Informācijas stenda. Grupas vadītāja – Solvita Lapiņa (tālr.: 29129484) sagaidīs grupas dalībniekus ar Ir kultūras ceļojums logo un būs kopā ar grupu visu ceļojuma laiku.

Nododamās bagāžas reģistrācija reisam BT221 Rīga–Minhene. Nododamā bagāža (līdz 23kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļautas aviobiļetes cenā. 

Katrs grupas dalībnieks lidostā saņems aploksni, kurā būs: 

 • Ceļojuma medicīniskā apdrošināšana;
 • Ceļojuma programma;
07:45

Izlidojam uz Minheni ar airBaltic reisu BT221

08:55

Ielidojam Minhenes starptautiskajā lidostā, bagāžas saņemšana. Laika starpība Rīgai ar Minheni -1 stunda.

09:30

Grupas satikšanās ar licencētu angļu/krievu valodā runājošu gidu. Ekskursijas “Mocarts un Zalcburga. Vara, māksla un mūzika Eiropas baroka galvaspilsētā”.

Zalcburga – viena no skaistākajām Austrijas un Eiropas pilsētām. Pilsēta, kurā salīdzinoši nelielā teritorijā ir koncentrēti daudz izcili vēstures un arhitektūras pieminekļi: Hohenzalcburgas cietoksnis, Mocarta muzejs, Mirabellas pils, Getreidegasse Zalcburgas vecpilsētā un vēl daudz kas cits. Viss Zalcburgas vēsturiskais centrs ir viens liels apskates objekts, kuru tik interesanti iepazīt zinoša gida pavadībā. Zalcburga ir īsta Eiropas baroka pērle.

09:30–11:30

Ekskursijas sākums, transfērs gida pavadībā no lidostas līdz Zalcburgai.

11:30–13:30

Brīvais laiks patstāvīgām pusdienām Zalcburgā.

13:45–17:00

Ekskursijas Mocarts un Zalcburga. Vara, māksla un mūzika Eiropas baroka galvaspilsētā turpinājums – pastaiga gida pavadībā pa Zalcburgas vecpilsētu, kuras laikā apskatīsim māju, kurā Mocarts dzimis, kā arī apmeklēsim arī Mocarta muzeju.

17:00–18:00

Brīvais laiks Zalcburgā.

18:00–19:30

Transfērs no Zalcburgas uz Kicbīeli.

Šī skaistā, mājīgā pilsētiņa, kas atrodas Tiroles austrumu daļā, 90 km no Insbrukas un 100 km no Zalcburgas, ir viens no vecākajiem un prestižākajiem Austrijas kalnu kūrortiem.

19:30

Iekārtošanās viesnīcā ERIKA Boutiquehotel Kitzbühel 4* Superior.

Viesnīcas adrese un tālrunis:

 • Josef-Pirchl-Straße 21, 6370 Kitzbühel.
 • +43 5356 64885

Nakšņošanas cenā iekļauts: nakšņošana komforta kategorijas numuriņos, bufetes veida brokastis, fitnesa kompleksa (2 fitnesa zāles), SPA kompleksa (2 iekštelpu baseini, sauna un organiskā zāļu pirts, atpūtas telpa) apmeklējums, WiFi, visi nodokļi;

No 19:30

Brīvais laiks patstāvīgām vakariņām.

9. jūlijs (sestdiena)
Laiks
Aktivitāte
07:00–11:00

Brokastis viesnīcas restorānā.

Līdz 19:30

Brīvais laiks atpūtai viesnīcas SPA kompleksā un patstāvīgām pastaigām pa Kicbīeli.

19:30

Grupas satikšanās viesnīcas vestibilā, lai kopīgi dotos uz Kicbīeles Pfarrau parku.

19:30–19:45

Pastaiga līdz Kicbīeles Pfarrau parkam.

No 20:30

Baudām Elīnas Garančas un Karela Marka Šišona (Karel Mark Chichon) patronēto Klassik in den Alpen.

10. jūlijs (svētdiena)
Laiks
Aktivitāte
07:00–11:00

Brokastis viesnīcas restorānā.

Līdz 12:00

Check Out no viesnīcas, bagāžas novietošana viesnīcas bagāžas glabātuvē.

Līdz 15:00

Brīvais laiks patstāvīgai Kicbīeles iepazīšanai.

15:00

Grupas satikšanās viesnīcas ERIKA Boutiquehotel Kitzbühel vestibilā, lai dotos uz lidostu.

15:00–17:30

Transfērs, ar apstāšanās pauzi uz Minhenes starptautisko lidostu.

17:30

Reģistrēšanās lidojumam un bagāžas nodošana airBaltic reisam uz Rīgu, reiss BT224.

Nododamā bagāža (līdz 23kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļautas aviobiļetes cenā.

19:30

Izlidojam uz Rīgu ar airBaltic reisu BT224.

22:30

Plānotais reisa ielidošanas laiks Rīgā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana viesnīcā Erika Boutique Hotel 4* (SPA viesnīca atrodas Kicbīeles centrā, pāris minūšu gājiena attālumā no parka, kur notiks festivāls), 2 naktis standarta kategorijas numuriņos. Nakšņošanas cenā iekļauts: bufetes veida brokastis, SPA kompleksa (baseins un pirtis) apmeklējums, WiFi, visi nodokļi.
 • Grupas vadītāja pakalpojumi visā ceļojuma laikā.
 • Licencēta angļu/krievu valodā runājoša gida pakalpojumi ekskursiju laikā.
 • Visi ceļojuma programmā minētie transfēri ar komfortablu, biznesa klases autobusu.
 • Ieejas biļetes Mocarta muzejā.

Papildu izmaksas

 • Pēc izvēles: grupas aviobiļete Rīga–Minhene–Rīga ar iekļautu rokas bagāžu (līdz 8 kg) un nododamo bagāžu (līdz 23kg) – 276 € no personas.
 • 2. kategorijas biļete (15.rinda) uz Elīnas Garančas festivālu Klassik in den Alpen, cena vienai personai 190 €.
 • Ceļojuma apdrošināšana, sudraba polise ar iekļautu Covid-19 apdrošināšanu – 12–30 € (atkarībā no ceļotāja vecuma)