Izpārdots!

Andris Nelsons un Bostonas simfoniskais orķestris Vīnē

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 663 € – vienvietīgā numurā
 • 553 € – divvietīgā numurā

Ceļojums ir pārdots, ir iespēja pieteikties gaidītājos, ja kādam no esošajiem ceļotājiem mainās plāni.

Maija vidū, kad Volksgarten parkā ziedēs rozes, viss plauks un smaržos, aicinām Jūs skaistā mūzikas, mākslas un gastronomisko baudu piepildītā ceļojumā uz Vīni! Ceļojums būs īpašs ne tikai tāpēc, ka pavasaris ir lielisks laiks, lai apmeklētu Vīni, bet arī tāpēc, ka šajā laikā pasaulslavenajā Vīnes Musikverein Zelta zālē uzstāsies Bostonas simfoniskais orķestris Andra Nelsona pavadībā. Šī muzikālā savienība novērtēta pasaules līmenī un trīs gadus pēc kārtas apbalvota ar Grammy balvām. Mēs esam patiesi lepni, ka varam mūsu ceļotājiem piedāvāt unikālu iespēju apmeklēt šo koncertu.

Koncerts Musikverein nenoliedzami būs ceļojuma centrālais notikums, bet mēs vēlamies Jūs iepazīstināt arī ar jūgendstila Vīni, Vīni – spožuma pilno mākslas metropoli un Vīni – dzīves baudītājiem. Tik dažādas sejas piemīt šai majestātiskajai pilsētai! Paviesosimies Leopolda muzejā, kur gida pavadībā apskatīsim izstādi “Vīne 1900 – modernā laikmeta izlaušanās”. Izstādē apskatāmi 1300 unikāli mākslas darbi, mēbeles, lietišķās mākslas un dizaina priekšmeti, kas raksturo 20. gs. sākuma Vīni, kā jaunā laikmeta sākumu.

Baudīsim mākslu arī vienā no vadošajiem mākslas muzejiem pasaulē Beldeveras pilī. Tā krājumā ir pasaulē lielākā Gustava Klimta darbu kolekcija. Kā arī, lai tuvāk iepazītu Vīnes reģionu burvību, ļausimies piecu vīnu degustācijai. Degustācijas laikā vīnzinis izstāstīs par vīnu specifiskajām īpašībām un Jūs varēsiet pārliecināties, ka Vīnes reģionā tiek darināti patiešām izcili kvalitatīvi un garšīgi baltvīni! 

 

Pievienojies, lai atklātu Vīni kopā ar mums!

Šo ceļojumu organizē tūrisma operators SIA Business Factory, kas ir ilgadējs Ir Kultūras ceļojumi sadarbības partneris. SIA Business Factory ir pilnvarojis AS Cits medijs savā vārdā slēgt pakalpojuma līgumus ar ceļotājiem.

Rakstā izmantotas bildes no personīgā arhīva, pixabay.com.

Andra Nelsona un BSO fotogrāfijas autors – Marco Borggreve. Fotogrāfija ievietota mājaslapā ar Andra Nelsona PR menedžmenta atļauju.

14. maijs (sestdiena)
Laiks
Aktivitāte
06.00

Grupas dalībnieku tikšanās lidostas “Rīga” izlidošanas zālē pie “Informācijas” stenda. Grupas vadītāja – Solvita Lapiņa (tel. 29129484) sagaidīs grupas dalībniekus ar Ir kultūras ceļojumi zīmi un būs kopā ar grupu visu ceļojuma laiku.

Nododamās bagāžas reģistrācija reisam BT271 Rīga – Vīne. Nododamā bagāža (līdz 23 kg) un rokas bagāža (līdz 8 kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā. 

Lidostā katrs grupas dalībnieks saņems aploksni, kurā būs: 

 • iekāpšanas kartes abiem lidojumiem (pirms izlidošanas no Rīgas tiks noformētas iekāpšanas kartes, gan Rīga – Vīne, gan Vīne – Rīga); 
 • ceļojuma apdrošināšana
 • brauciena programma;

noderīga informācija par Vīni (sabiedriskā transporta kartes, informācija par vietām un muzejiem, kurus vērts apskatīt u.c. informācija).

07.40

Izlidojam uz Vīni ar AirBaltic reisu BT 271.

08.40

Plānotais ielidošanas laiks Vīnes starptautiskajā lidostā, bagāžas saņemšana. Laika starpība Rīgai ar Vīni ir -1 stunda.

09.00 – 09.35

Transfērs ar autobusu no lidostas līdz viesnīcai Austria Trend Hotel Europa Wien 4* https://www.austria-trend.at/de/hotels/europa-wien

09:45

Bagāžas novietošana viesnīcas Austria Trend Hotel Europa Wien 4* bagāžas glabātuvē.

10.00 – 11.00

Brokastu bufete viesnīcas Austria Trend Hotel Europa Wien 4* restorānā

11.00

Grupas satikšanās ar licencētu latviešu gidu.

11.00 – 13.00

Ekskursija licencēta latviešu gida pavadībā “Vīne – Eiropas Jūgendstila galvaspilsēta”. Kājāmgājēju ekskursija pa Vīnes centru un vecpilsētu. 

Ekskursijas laikā apskatīsim Vīnes nozīmīgākās jūgendstila “pērles” (Otto Vāgnera celtnes, “palmu māju”, Eņģeļu aptieku, Vīnes Secesijas namu ar vienu no nozīmīgākajiem Gustava Klimta darbiem) un uzzināsim, kādēļ spožā un brīvdomīgā Vīne kļuva par Eiropas jūgendstila galvaspilsētu.

13.00-14.00

Kafijas pauze slavenajā “Café Central” (Jūgenstila laikmeta simbols un radošās inteliģences pulcēšanās vieta).

14.00 – 16.30

Vīnes “Leopolda” muzeja izstādes “Vīne 1900 – modernā laikmeta izlaušanās” apskate gida pavadībā.

 1. gs. sākuma Vīnē valdošā enerģētika bija tik unikāla, ka aizsāka jaunu laikmetu visdažādākajās disciplīnās: no glezniecības un grafikas līdz literatūrai, mūzikai, teātrim, dejai, arhitektūrai, medicīnai, psiholoģijai, filozofijai, tiesībām un ekonomikai. Izstādē apskatāmi 1300 unikāli mākslas darbi, mēbeles, lietišķās mākslas un dizaina priekšmeti, kas raksturo 20. gs. sākuma Vīni, kā “jaunā laikmeta sākumu”.
16.45

Iekārtošanās viesnīcā Austria Trend Hotel Europa Wien 4*  Classic (vienvietīgie) un Comfort (divvietīgie) kategorijas numuriņos. 

Viesnīcas adrese: Kärntner Straße 18 Eingang, Neuer Markt 3, 1010 Vīne. Tālr.: +43 1 51594100.

Viesnīcai Austria Trend Hotel Europa Wien 4* ir lieliska atrašanās vieta – pašā Vīnes vecpilsētā, pāris soļu attālumā no Vīnes operas, Musikverein, Sv. Stefana katedrāles, Albertīnas muzeja un citām pasaulslavenajām apskates vietām Vīnes vecpilsētā.

No 17.00

Brīvais laiks patstāvīgai Vīnes iepazīšanai, vakariņām vai Vīnes operas apmeklējumam.

15. maijs (svētdiena)
Laiks
Aktivitāte
07.00-10.00

Brokastis viesnīcas restorānā

10.20

Grupas satikšanās viesnīcas vestibilā, lai dotos uz Vīnes Musikverein un baudītu Andra Nelsona un Bostonas simfoniskā orķestra koncertu Musikverein Zelta zālē

10.20 – 10.35

Pastaiga no viesnīcas līdz Musikverein.

11.00 – 13.00

Baudīsim Bostonas simfoniskā orķestra koncertu Andra Nelsona vadībā. Koncertā piedalās soprāns Lise Dāvidsen (Lise Davidsen).

Koncerta programmā:

 • Rihards Štrauss, Četras dziesmas soprānam un orķestrim, WoO, AV 150

Starpbrīdis

 • Rihards Štrauss, Symphonia domestica lielajam orķestrim, op. 53
līdz 17.00

Brīvais laiks patstāvīgām pusdienām un Vīnes iepazīšanai

Informatīvajā materiālā, kuru saņemsiet pirms došanās ceļojumā, Jūs atradīsit rekomendācijas par interesantākajām izstādēm (800 metru rādiusā ap viesnīcu atrodas vairāki pasaulslaveni vēstures un mākslas muzeji), iepirkšanās rajoniem un skaistākajiem Ziemassvētku tirdziņiem.

17.00

Grupas satikšanās viesnīcas vestibilā ar latviešu gidu, lai dotos kājāmgājēju ekskursijā “Vīne dzīves baudītājiem”.

17.00 – 19.00

Ekskursija “Vīne dzīves baudītājiem” ļaus jums uzzināt:

Kas ir “Café Central” un ar ko tā kļuva slavena; Kur Vīnē vislabāk baudīt Sacher torti vai Vīnes šniceli; Kāda ir “pareizā” Vīnes šnicele; Ko dažādos gadsimtos ēda un dzēra Vīnes iedzīvotāji; Kā ir radusies dziesmiņa par “Mīļo Augustiņu” un vēl daudz citus garšīgus noslēpumus!

19.00 – 20.30

5 izcilu Vīnes reģiona baltvīnu degustācija. 

Degustācijas notiks angļu valodā. Degustācijas laikā vīnzinis izstāstīs par Vīnes reģiona vīniem, to specifiskajām īpašībām un Jūs varēsiet pārliecināties, ka Vīnes reģionā tiek darināti patiešām izcili kvalitatīvi un garšīgi baltvīni! Restorānā individuāli būs iespējams pasūtīt vakariņas.

16. maijs (pimdiena)
Laiks
Aktivitāte
7.00 – 10.00

Brokastis viesnīcas restorānā.

Numuriņi jāatbrīvo un bagāža jānovieto viesnīcas bagāžas glabātuvē līdz plkt. 12.00, bet to var izdarīt arī agrāk.

13.45 – 14:00

Grupas satikšanās viesnīcas Austria Trend Hotel Europa Wien 4* vestibilā. Bagāžas novietošana autobusā. Transfērs no viesnīcas līdz Belvedēras pilij.

14.00 – 16.00

Belvedēras pils – mākslas muzeja kolekcijas apskate. Belvedēras pils ir viens no vadošajiem mākslas muzejiem pasaulē. Tā krājumā ir pasaulē lielākā Gustava Klimta darbu kolekcija.

16.15

Transfērs uz lidostu.

16.45

Reģistrēšanās lidojumam un bagāžas nodošana reisam uz Rīgu, reiss BT 274.

18.45

Izlidojam uz Rīgu ar AirBaltic reisu BT 274.

21.40

Plānotais reisa ielidošanas laiks Rīgā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana viesnīcā Austria Trend Hotel Europa Wien 4* (viesnīca atrodas Vīnes vecpilsētā) (2 naktis)   (Nakšņošanas cenā iekļauts: brokastis, WiFi, visi nodokļi).
 • Grupas vadītāja pakalpojumi visa ceļojuma laikā.
 • Licencēta latviešu gida pakalpojumi visa ceļojuma laikā.
 • Transfēri ar komfortablu autobusu no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu saskaņā ar programmu.
 • Visas ceļojuma programmā minētās ekskursijas latviešu gida pavadībā.
 • Ekskursija pa Leopolda muzeja izstādi Vīne 1900 latviešu gida vadībā.
 • Belvedēra muzeja apmeklējums.
 • 5 dažādu Vīnes reģionu baltvīnu degustācija ar nelielām uzkodām (angļu valodā).

Papildu izmaksas

 • Obligāta – biļete uz Bostonas simfoniskā orķestra koncertu Musikverein Zelta zālē (1. kategorijas biļete 125 EUR, 3. kategorijas biļete 105 EUR).
 • Pēc izvēles – grupas aviobiļete Rīga – Vīne – Rīga ar iekļautu rokas bagāžu (līdz 8 kg) un nododamo bagāžu (līdz 23kg) – 235 EUR no personas.