Izpārdots!

Veronas operfestivāls, Vičenca, Paduja

Grupas vadītājs/i

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 599€ – vienvietīgā numurā
 • 499€ – divvietīgā numurā

Ceļojums ir izpārdots! Ir iespēja pieteikties gaidītāju rindā gadījumā, ja kāds no esošajiem ceļotājiem atsakās.

Mēs aicinām jūs doties īsā, bet iespaidiem bagātā ceļojumā uz Ziemeļitāliju! Trīs dienas, lai izrautos no “darbu dunas” un atbrīvot prātu, baudot izcilu mūziku, mākslu, arhitektūru, skaisto Itālijas dabu, vīnu un itāļu kulinārijas meistardarbus.

Tikai 3 dienās varēsit iepazīt 3 senas, krāšņas un ļoti interesantas Ziemeļitālijas pilsētas: romantisko Veronu, seno universitātes pilsētu Paduju un izcilā Renesanses laika arhitekta Andrea Palladio pilsētu Vičencu. Šī Ir Kultūras ceļojuma centrālais notikums būs grandiozi krāšņais Dž. Pučīnī operas Turandota iestudējumu Arena di Verona romiešu laika amfiteātrī ar Annas Ņetrebko, Jusifa Eivazova un citu pasaules operas zvaigžņu piedalīšanos.

Arena di Verona celtniecība tika pabeigta mūsu ēras 30. gadā, un tas ir trešais lielākais romiešu laika amfiteātris pasaulē. Arena di Verona piemīt patiesi izcila akustika, tādēļ tajā jau kopš 1913. gada tiek organizēti operas uzvedumu. Veronas operfestivāls mūsdienās ir kļuvis par vienu no krāšņākajiem un nozīmīgākajiem operfestivāliem pasaulē.

Veronā baudīsiet ne tikai izcila mūzika, bet arī seno un ļoti romantisko vecpilsētu. Tā apbur gan ar stāstiem par Romeo un Džuljetu, gan ar seno ieliņu labirintiem, viduslaiku un renesanses laika ēkām, brīnišķīgiem maziem veikaliņiem, kafejnīcām un restorāniņiem.

Kā jau Ir Kultūras ceļojumam pienākas, mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar patiešām izcilām kultūras vērtībām. Tādēļ pieredzējuša un zinoša gida pavadībā dosimies uz Vičencu. Iespējams, ka Vičenca nav tā pilsēta, kuras nosaukums nāk prātā, domājot par Ziemeļitālijas krāšņākajām pilsētām, bet tā noteikti ir ekskursijas vērta. Vičenca ir izcilākā Renesanses laikmeta arhitekta Andrea Palladio pilsēta. Vičencā mēs iepazīsim Andrea Palladio veidotās celtnes (iekļautas UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā), kā arī pavisam unikālu objektu – Eiropā vecāko teātra ēku Teatro Olimpico (iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā).

Ceļojuma pēdējā dienā iepazīsim seno universitātes pilsētu Paduju un apmeklēsim izcili skaisto Sv. Antonija baziliku, kurā šis svētais ir apglabāts.

Ņemot vērā ceļojumu gala mērķos noteiktās COVID 19 epidemioloģiskās prasības, dalību grupā apstiprinām tikai personām ar derīgu COVID 19 digitālo sertifikātu.

No 1. jūlija Eiropas savienībā darbojas Covid digitālais sertifikāts, kas būtiski atvieglos vakcinēto cilvēku starpvalstu pārvietošanos, neievērojot nedz karantīnu ceļojuma gala mērķī, nedz atgriežoties Latvijā. ES ieviesto zaļo sertifikātu atzinušas arī citas valstis. Līdz ar to var teikt, ka ceļošana atkal kļuvusi iespējama un ērta. Vienlaikus turpinām aktīvi sekot līdzi epidemioloģiskajai situācijai galamērķos un Latvijā. Augstas saslimstības situācijā pieļaujam, ka plānoto ceļojumu var nākties atcelt vai pārcelt uz vēlāku laiku. Tādā gadījumā iemaksātā rezervācijas maksa tiks atdota pilnībā. Toties individuālos covid-19 saslimšanas riskus iespējams segt ar ceļojumu apdrošināšanu.

5. augusts (ceturtdiena)
Laiks
Aktivitāte
6.30

Grupas dalībnieku tikšanās lidostas “Rīga” izlidošanas zālē pie “Informācijas” stenda un nododamās bagāžas reģistrācija AirBaltic reisam BT627 Rīga – Venēcija (Marko Polo lidosta).

Grupas vadītāja – Gundega Grīnberga (tel. 29448447) sagaidīs grupas dalībniekus ar “IR Kultūras ceļojumi” logotipu pie “Informācijas” stenda un būs kopā ar grupu visu ceļojuma laiku;

Nododamā bagāža (līdz 20kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā.

Katrs no grupas dalībniekiem lidostā saņems aploksni kurā būs:

 • iekāpšanas kartes abiem lidojumiem (pirms izlidošanas no Rīgas tiks noformētas iekāpšanas kartes gan lidojumam Rīga – Venēcija, gan Venēcija – Rīga);
 • ceļojuma apdrošināšana;
 • brauciena programma;
 • noderīga informācija par Veronu, Venēciju un Venēcijas mākslas bienāli, sabiedriskā transporta kustības shēmas u.c. informācija.
8.05

Izlidošana uz Venēciju ar AirBaltic reisu BT627.

9.40

Ielidošana Marco Polo Venēcijas starptautiskajā lidostā, bagāžas saņemšana. Laika starpība Latvijai ar Itāliju: -1 stunda.

10.15 – 11.15

Transfērs no Marco Polo Venēcijas lidostas līdz Vičencai.

11.30 - 13.00

Kopīgas pusdienas 2019. gada Michelin ceļojumu rokasgrāmatā iekļautajā restorānā Vičencas vecpilsētā.

13.00 - 13.30

Kājāmgājēju ekskursijas pa Vičencu 1. daļa, pastaiga līdz Teatro Olimpico.

14.15 – 15.30

Kājāmgājēju ekskursijas pa Vičencu 2. daļa.

15.30 – 16.30

Transfērs no Vičencas uz viesnīcu HOTEL LEON D’ORO 4* Veronā.

16.30

Iekārtošanās viesnīcā HOTEL LEON D’ORO 4*  Veronā classic kategorijas numuriņos. Viesnīcas adrese: Viale Piave 5, Verona. +39 045 8445140.

Visi numuriņi ir aprīkoti ar seifu, minibāru (minibāra izmantošana nav iekļauta ceļojuma cenā) un kafijas/ tējas pagatavošanas iespējām.

Nakšņošanas cenā iekļautas bufetes veida brokastis (7.30-10.00) un pieeja bezvadu internetam.

16.30 – 20.00

Brīvais laiks atpūtai pēc ceļa vai patstāvīgai Veronas iepazīšanai.

20.00 – 20.20

Grupas tikšanās viesnīcas vestibilā, pastaiga līdz ARENA DI VERONA Romas impērijas laika amfiteātrim, lai baudītu Dž. Pučīnī operu Turandota ar Annas Ņetrebko, Jusufa Eivazova un citu pasaules operzvaigžņu piedalīšanos.

20.45 – 23.00

Operas Turandota uzvedums ARENA DI VERONA.

23.00 – 23.20

Transfērs no ARENA DI VERONA uz viesnīcu.

6. augusts (piektdiena)
Laiks
Aktivitāte
7.00 - 9.50

Brokastis viesnīcas restorānā.

9.50 – 10.00

Grupas tikšanās viesnīcas vestibilā, neliela pastaiga līdz Veronas ekskursijas sākuma vietai.

10.00 – 13.00

Kājāmgājēju ekskursija pa Veronu angļu, vācu, franču un krievu valodā runājoša gida pavadībā.

Verona – iespējams, viena no romantiskākajām Itālijas pilsētām ar brīnišķīgi skaistu vecpilsētu. Verona ir romantiska ne tikai pateicoties Šekspīra “Romeo un Džuljetai” (cilvēku pūlis, kas visu dienu aizpilda nelielo pagalmiņu pie Džuljetas “balkoniņa” un četru metru augstumā aprakstītās vārtu rūmes sienas, kas ved uz šo pagalmiņu, Jums noteikti neliksies romantiskas, bet, kas zina).

Verona, vismaz tās centrālā daļa un vecpilsēta, ir ļoti mājīga, to ir iespējams ērti izstaigāt kājām. Veronas vecpilsētā ir ne tikai izcili Renesanses laika arhitektūras un vēstures pieminekļi, bet arī lieliski mazi un stilīgi veikaliņi, kafejnīcas, restorāni un slavenā itāļu saldējuma bodītes. Veronas vecpilsēta ir sakopta un droša (esmu viena pati agrā svētdienas rītā devusies uz San Zeno baznīcu). Verona var lepoties ar savu Arena di Verona amfiteātri. Arena di Verona ir par 50 gadiem vecāka kā Kolizejs, un katru vasaru tajā notiek Veronas operfestivāla izrādes ar izcilāko pasaules operas zvaigžņu piedalīšanos.

no 13.00

Brīvais laiks patstāvīgai Veronas iepazīšanai.

7. augusts (sestdiena)
Laiks
Aktivitāte
7.00 – 9.50

Brokastis viesnīcas restorānā, izrakstīšanās no viesnīcas.

10.00 - 11.20

Transfērs no viesnīcas HOTEL LEON D’ORO uz Paduju.

11.20 – 13.30

Ekskursija pa Paduju krievu valodā runājoša gida pavadībā, kuras laikā apmeklēsim kultūrvēsturiski nozīmīgākās Padujas vietas, tai skaitā Basilica di Sant’Antonio (ar Donatello altārciļņiem). Ekskursijas laikā Jūs uzzināsit daudz interesanta par šo lielisko pilsētu, par Padujas universitāti un studentu dzīvi.

Skaistā un senā universitātes pilsēta Paduja – pilsēta, kurai piemīt neatkārtojams šarms. Paduja ir senāka par Romu, tā radusies 10.gs. pirms mūsu ēras un jau visai drīz no neliela zvejnieku ciemata pārtapa svarīgā tirdzniecības mezglā. Paduju dažkārt mēdz dēvēt arī par Eiropas 14.gs. kultūras galvaspilsētu, jo tieši šajā laikā ir radīti daudzi arhitektūras un mākslas šedevri, kuri saglabājušies šajā brīnišķīgajā pilsētā. 1222. gadā ir dibināta Padujas universitāte – viena no senākajām universitātēm pasaulē. Padujas universitātē ir mācījušies sava laika izcilākie zinātnieki, piemēram, Galileo Galilejs. Padujas universitāte vēl joprojām darbojas, un daļa no fakultātēm atrodas vēsturiskajās renesanses laikmeta ēkās. Viena no Padujas ievērojamākajām vēstures vērtībām ir Basilica di Sant’Antonio (Sv. Antonija Bazilika), kurā Sv. Antonijs arī ir ticis apglabāts.

13.30 – 15.45

Brīvais laiks pusdienām Padujā (patstāvīgi).

15.45 – 16.30

Transfērs no Padujas uz Marco Polo Venēcijas lidostu.

no 16.45

Reģistrēšanās lidojumam un bagāžas nodošana reisam uz Rīgu, reiss BT 628.

18.45

Izlidošana uz Rīgu, reiss BT 628.

22.15

Plānotais ielidošanas laiks Rīgā.

Cenā iekļauts

 • Dzīvošana viesnīcā Leon D Oro 4* (2 naktis) vienvietīgā vai divvietīgā classic kategorijas numuriņā. Nakšņošanas cenā iekļautas bufetes veida brokastis un piekļuve bezvadu internetam.
 • Grupas transfērs ar autobusu no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu.
 • Kājāmgājēju eksursija pa Veronu angļu/krievu valodā runājoša gida pavadībā.
 • Kājāmgājēju ekskursija pa Vičencu.
 • Teatro Olimpico apmeklējums Vičencā.
 • 3-kārtu pusdienas Vičencā.
 • Kājāmgājēju ekskursija pa Paduju angļu/krievu valodā runājoša gida pavadībā.

Papildu izmaksas

 • Aviobiļete Rīga – Venēcija, Venēcija – Rīga 217,36 €.
 • Biļete uz Veronas operfestivāla uzvedumu Turandota ar Annu Ņetrebko un Jusufu Aivazovu galvenajās lomās 99 € – 175 €.
 • Ceļojuma apdrošināšana, Sudraba polise ar iekļautu Covid-19 apdrošināšanu 10 € – 20 € (atkarībā no ceļotāja vecuma).