Lepnā Ziemeļitālija, Pjemontas sarkanvīns un Albas trifeles

Grupas vadītājs/i

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 1175€ – divvietīgā numurā

«Esiet sveicināti trifeļu paradīzē,» mums skaļi sludina interneta ceļveži, kad meklējam informāciju par Ziemeļitāliju un Pjemontas reģionu. Vairākums pārliecina — šis ir galamērķis, ko vēlamies apmeklēt vēl šajā ceļojumu sezonā. Aicinām jūs līdzi, lai kopā dotos trifeļu medībās, malkotu izsmalcinātus vīnus un pārsteigtu savas garšas kārpiņas!

Pjemonta ir ainavisku kontrastu ieskauts Itālijas lauku reģions. Tā ziemeļu pusē slejas Alpi, bet dienvidos augļo vīnogulāji un zaļo labības lauki. Pjemonta ir piemērots galamērķis tiem, kuri pilsētas džungļus vai kūrortus vēlas aizstāt ar mazliet nepieradinātāku vidi, iepazīt Ziemeļitālijas tradicionālās vērtības un nogaršot visā pasaulē izslavētus vietējos ēdienus.

Ceļojuma laikā piedalīsimies vairākās ekskursijās un degustācijās. Pirmā no tām būs Barolo vīna darītava. Pazīstams arī kā «vīnu karalis», Barolo ir viens no dižciltīgākajiem itāļu vīniem. 100% gatavots no ‘Nebbiolo’ vīnogām, kas audzētas Langes pakalnos netālu no Albas pilsētiņas. Tas pazīstams ar savu komplekso un spēcīgo ziedu, sarkano augļu un lakricas aromātu.

Priekškaru uz reģiona vēstures mantojumu mums pavērs ekskursija uz Grinzane Cavour pili, kas uzcelta pašā kalna virsotnē aptuveni 11. gadsimta vidū. No tās paveras skats uz satriecošu Langes kalnu panorāmu, kas tagad iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā ar Langhe-Roero un Monferrato vīna dārzu ainavām.

Nav noslēpums, ka trifeles ir vienas no dārgākajām sēnēm, tāpēc tās nevis lasa, bet medī. Sēņu pazinēji, sarosieties! Dosimies trifelēm pa pēdām, un mums palīgā nāks īsti trifeļu eksperti ar saviem uzticamajiem četrkājainajiem draugiem. Pēc medībām Albas mežos ieturēsim tradicionālas pusdienas, degustēsim Albas baltās trifeles un malkosim Roero vīnu. Kā arī, apmeklēsim Albas vecpilsētas Starptautisko balto trifeļu gadatirgu. Tas ir viens no nozīmīgākajiem gastronomijas notikumiem Itālijā, un ir lieliska iespēja nogaršot trifeles no Langes, Roero un Monferrato apgabaliem. 

Degustācijas, arhitektūra un vēsture, Turīnas un Albas pilsētu izpēte un Ziemeļitālijas valdzinājums. Būs krāšņi — pievienojies!

Vairāk informācijas pa tālruni 2 773 4907 vai [email protected]. Vietu skaits ceļojumā ierobežots.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.63.01.500109.

Aprakstā izmantotas bildes no https://www.castellogrinzane.com/en/  oficiālās mājas lapas,

7.novembris, ceturtdiena
Laiks
Aktivitāte
05:00

Tikšanās Rīgas lidostā. Iepazīšanās ar grupas vadītāju, informatīvā sapulce, reģistrēšanās lidojumam. Nododamā bagāža (līdz 23 kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā.

07:00

Lidojums RīgaMilānaairBaltic reiss BT629. Lidojuma ilgums 2 st. un 45 min.

08:45

Plānotais ierašanās laiks Milānas lidostā. Laika starpība -1h.

No Milānas lidostas transfērs uz viesnīcu.

11:30

Ierašanās viesnīcā BW Plus Hotel Genova. Eleganta, vēsturiska 4* viesnīca tieši blakus pilsētas centram, piedāvā arī spa un skaistumkopšanas pakalpojumus.

Ja numuriņi vēl nebūs sagatavoti, būs iespēja nolikt bagāžu mantu glabātuvē.

Vieglas pusdienas viesnīcā ar 3 ēdieniem, ūdeni, kafiju un 1 glāzi vīna

15:00

Pēcpusdienā Turīnas apskates ekskursija (ar kājām) vietējā gida pavadībā.

18:00

Brīvs vakars patstāvīgām vakariņām un Turīnas apskatei.

8.novembris, piektdiena
Laiks
Aktivitāte
08:00

Brokastis viesnīcas restorānā.

09:30

Ekskursija uz slaveno Barolo vīna reģionu gida pavadībā un vīna degustācija ar vieglām pusdienām vienā no vīna darītavām.

Pazīstams arī kā “vīnu karalis”, Barolo ir viens no Itāļu dižciltīgākajiem vīniem. 100% gatavots no Nebbiolo vīnogām, kas audzētas Lange pakalnos netālu no Albas pilsētiņas. Tas pazīstams ar savu komplekso un spēcīgo ziedu, sarkano augļu un lakrikacas aromātu.

14:00

Pēcpusdienā Grinzane Cavour pils apmeklējums: restaurēta, gadsimtiem sena pils, kurā atrodas Pjemontas vīnu veikals un vēstures muzejs.

15:00

Dienas noslēgumā ekskursija ar degustāciju vienā no Barbaresco vīna darītavām, kas piedāvā mazliet atšķirīgu un vieglāku skatījumu uz reģiona vīna tradīcijām.

19:00

Atgriešanās Turīnā un brīvais laiks privātai pilsētas apskatei. Grupas vadītāja nodrošinās ieteikumus apskates objektiem.

9.novembris, sestdiena
Laiks
Aktivitāte
08:00

Brokastis viesnīcas restorānā.

09:30

Ekskursija uz trifeļu galvaspilsētu Albu vietējā gida pavadībā.

10:30

Privātas trifeļu medības Albas mežos kopā ar trifeļu medniekiem un viņu uzticamajiem suņiem. Noslēgumā pusdienas raksturīgā trifeļu mednieka mājā ar Albas balto trifeļu degustācijas izvēli un vietējo Roero vīnu.

14:00

Pēcpusdienā Albas vēsturiskās pilsētas apmeklējums ar ieejas biļeti Starptautiskajā balto trifeļu tirgū.

19:00

Atgriešanās Turīnā un brīvais laiks privātai pilsētas apskatei.

10.novembris, svētdiena
Laiks
Aktivitāte
05:30

Transfērs no viesnīcas uz lidostu.

09:30

Lidojums MilānaRīga, airBaltic reiss BT630. Lidojuma ilgums 2st. 40 min.

13:10

Plānotais ierašanās laiks Rīgas lidostā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros;
 • Grupas transfērs uz un no viesnīcas;
 • Brokastis viesnīcā;
 • Licencēts angļu valodā runājošs vietējais gids programmā minētajām ekskursijām;
 • Programmā minētās vīna degustācijas;
 • Programmā minētās pusdienas;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā.

Papildu izmaksas

 • Pēc izvēles: Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā – 340 €;
 • Pēc izvēles: grupas aviobiļete Rīga-Milāna–Rīga ar iekļautu rokas bagāžu (līdz 8kg) un nododamo bagāžu (līdz 23 kg) – 274 € no personas;
 • Ceļojuma apdrošināšana, sudraba polise – sākot no 10€ (atkarībā no ceļotāja vecuma).