Izpārdots!

«Aīda» Sv. Margaritas operas festivālā

Grupas vadītājs/i

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 735€ – divvietīgā numurā

Ceļojums ir izpārdots, ir iespēja pieteikties gaidītājos, ja kādam no esošajiem ceļotājiem mainās plāni.

Operas «Aīda» pirmizrāde norisinājās tālajā 1871. gada decembrī, kad kulmināciju bija sasniedzis Eiropas imperiālisms un nupat sākusies Āfrikas kolonizācija. Jau vairāk kā 150 gadu etiopiešu princese Aīda un Ēģiptes karavadonis Radamess no jauna izdzīvo savu skaudro mīlestības stāstu visas pasaules opernamos. 

Pašā vasaras pilnbriedā, kad Volksgarten parks būs piepildīts ar krāšņiem ziediem un Sv. Stefana katedrāles jumts atspīdēs saules staros, mēs aicinām jūs uz klasiskās mūzikas galvaspilsētu Vīni. Ceļojums būs īpašs ne tikai tāpēc, ka vasara ir lielisks laiks, lai apmeklētu Vīni, bet arī tāpēc, ka šajā laikā norisināsies Sv. Margaritas operas festivāls un mums būs iespēja apmeklēt operas uzvedumu «Aīda».

Jau kopš 1996. gada Sv. Margaritas operas festivāls (St. Margarethen Quarry) ir bijusi iecienīta tikšanās reize operas cienītājiem. Brīvdabas estrāde, kas atrodas vēsturiskas ainavas vidū, sniedz skatītājiem unikālu pieredzi. Tā ir Eiropas lielākā dabas koncertzāle ar nepieredzētu akustiku. Operfestivāls norisinās Neizīdles ezera (Neusiedler See) apkaimē, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Operas apmeklējums būs ceļojuma centrālais notikums, taču mēs vēlamies jūs iepazīstināt arī ar jūgendstila Vīni, spožuma pilno mākslas metropoli, un Vīni dzīves baudītājiem. Mums būs iespēja apmeklēt vienu no Vīnes iespaidīgākajiem vēstures pieminekļiem – Hofburgas pili. Līdz pat 20. gadsimtam tā bijusi varenās Hābsburgu impērijas centrs, un slavenās Francijas karalienes Marijas Antuanetes dzimšanas vieta. Kā arī izbaudīt vecpilsētas un Vīnes kafijas namu neatvairāmo šarmu.

Lai tuvāk iepazītos ar Austrijas zemi, mēs dosimies uz Burgenlandi, kas atrodas Vīnes, Bratislavas un Budapeštas ielokā. Tur gida pavadībā apmeklēsim Ešterhāzi (Esterházy) pili Eizenštates rezidencē un uzzināsim vairāk par šīs ungāru dzimtas vēsturi un māksliniecisko baroka laikmeta ēku. Apmeklēsim arī Ešterhāzi vīna darītavu un kopā ar ekspertu gūsim unikālu ieskatu vīna pagrabos un šā reģiona tradīcijās. Šo piedzīvojumu noslēgsim ar vīna degustāciju.

Atrodoties Vīnē nav iespējams iztikt bez kāda mākslas nama apmeklējuma, tāpēc mēs aicināsim doties ekskursijā pa Vīnes muzeju kvartālu, kas pats par sevi ir kļuvis par unikālu kultūras liecību. Kā arī, piedāvāsim papildus apmeklēt muzeju kvartālā esošo modernās mākslas muzeju MUMOK vai Leopold Museum mākslas muzeju ar Gustava Klimta, Ričarda Gerstla, Oskara Kokoškas, Alfrēda Kubina darbiem.

Pievienojies un atklāj Vīni kopā ar mums! 

Rakstā izmantotas bildes no oficiālās operfestivāla mājaslapas, pixabay.com un pexels.com

Vairāk informācijas pa tālruni 2 773 4907 vai [email protected].

12.jūlijs, piektdiena
Laiks
Aktivitāte
05:30

Tikšanās Rīgas lidostā. Iepazīšanās ar grupas vadītāju, informatīvā sapulce, reģistrēšanās lidojumam. Nododamā bagāža (līdz 23 kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā.

07:25

Lidojums Rīga–Vīne, airBaltic reiss BT271. Lidojuma ilgums 2 st.

08:25

Ierašanās Vīnes lidostā. Laika starpība -1 stunda.

Transfērs uz viesnīcu Hotel Josephine. Dizaina viesnīca Vīnes centrālajā daļā, kvartālu no Mariahilfestrasse. Līdz muzeju kvartālam 1,2km, apmēram 15min ar kājām. Divvietīgie numuri Josefine sur Cour, vienvietīgie Josephine Petite.

10:00

Mantu novietošana viesnīcas mantu glabātuvē. Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks atpūtai un pilsētas apskatei.

11:00

Iespēja doties ar grupas vadītāju īsā ekskursijā ar kājām uz vecpilsētu, Hofburgas pili, Stefana katedrāli (2,5 stundas).

Vai arī izmantot brīvo laiku saviem plāniem.

14:00

Ciemošanās vienā no Vīnes slavenākajām kafejnīcām Cafe Central – kafija un kūka izcilam Vīnes noskaņojumam.

Brīvais laiks Vīnē muzejiem, izstādēm, veikaliem.

13.jūlijs, sestdiena
Laiks
Aktivitāte
09:00

Brokastis viesnīcā.

Brīvs rīts Vīnē.

11:00

Izbraukšana no viesnīcas uz Eizenštates pilsētu netālu no Vīnes.

13:10

Ekskursija gida pavadībā pa Esterhāzī pili. Uzzināsiet par aristokrātiskās ungāru dzimtas vēsturi un apskatīsiet iespaidīgo baroka stilā celto pili.

15:00

Ekskursija un degustācija Ešterhāzi vīna darītavā. Iekļauta glāze dzirkstoša vīna, vīna darītavas apmeklējums, 5 vīnu degustācija.

16:30

Iespēja paēst pusdienas (nav iekļauts cenā) un sagatavoties vakara koncertam.

18:30

Ierašanās Sv. Margaretas estrādē, vienā no iespaidīgākajām dabiskajām skatuvēm Eiropā. Īsa ekskursija pa aizskatuvi un iespaidīgajām romiešu akmeņlauztuvēm.

20:30

Džuzepe Verdi operas Aīda izrāde, kas uz skarbo Sv. Margaretas akmeņlauztuvju fona iegūs vēl dramatiskāku un vērienīgāku attēlojumu.

23:30

Izbraukšana atpakaļ uz Vīni.

00:30

Atgriešanās Vīnes viesnīcā.

14.jūlijs, svētdiena
Laiks
Aktivitāte
09:00

Brokastis viesnīcā.

Brīvs rīts.

11:00

Izrakstīšanās no viesnīcas numuriņa.

11:15

Ekskursija “Muzeju kvartāla noslēpumi” vietējā gida pavadībā. 15 minūšu gājiens līdz Muzeju kvartālam. Ekskursija pa mākslas un kultūras rajonu. Muzeju kvartāla gids pastāstīs vairāk par viena no pasaules lielākajiem kultūras rajonu pirmsākumiem un tā nozīmi mūsdienās. Ekskursijas ilgums muzeju kvartālā 1 stunda.

13:00

Kopīga atvadīšanās no Vīnes un brīvais laiks pusdienām.

Pirms atgriešanās viesnīcā, brīvais laiks un iespēja pašiem apmeklēt muzeju kvartālā Modernās mākslas muzeju MUMOK, kas būs svaigi atvēries pēc renovācijas, vai Leopold Museum – mākslas muzeju ar Gustava Klimta, Ričarda Gerstla, Oskara Kokoška, Alfrēda Kubina darbiem.

16:30

Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu.

19:20

Lidojums Vīne–Rīga, airBaltic reiss BT274. Lidojuma ilgums 2st.

22:15

Plānotais ierašanās laiks Rīgas lidostā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros,
 • Brokastis viesnīcā,
 • Grupas transfērs uz un no viesnīcas un apskates vietām saskaņā ar programmu,
 • Angļu valodā runājoša gida ekskursija pa programmā minētajām apskates vietām ar grupas vadītāja tulkojumu latviešu valodā,
 • Ieejas biļetes apskates vietās, kur tas minēts programmā,
 • Karstais dzēriens un kūka Cafe Central,
 • Vīna degustācija Ešterhāzi vīna darītavā,
 • Operas Aīda apmeklējums Sv.Margaritas akmeņlauztuvēs,
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā.

Papildu izmaksas

 • Pēc izvēles: Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā – 80 €,
 • Pēc izvēles: grupas aviobiļete Rīga-Vīne–Rīga ar iekļautu rokas bagāžu (līdz 8kg) un nododamo bagāžu (līdz 23 kg) – 235 € no personas,
 • Ceļojuma apdrošināšana, sudraba polise – sākot no 10€ (atkarībā no ceļotāja vecuma).