Madride un Spānijas karaļu mantojums

Grupas vadītājs/i

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 1170€ – divvietīgā numurā

No Madrides modernisma un vēstures kontrastiem līdz Segovijas viduslaiku valdzinājumam un Toledo kultūras mozaīkai — katrs mirklis ir kā otas triepiens, kas glezno Spānijas mūžīgo valdzinājumu. Pievienojies braucienā, kas piedāvās iegremdēties Spānijas kultūras sirdī — pieredzēt flamenko valdzinājumu, vēsturi un baudīt tradicionālos ēdienus un dzērienus.

Ceļojumā dosimies septembra beigās, kad Latvijas gaisā jau būs rudens, taču Madride ļaus vēl noķert siltus saules starus. Sešas dienas Madridē būs piesātinātas ar mākslu, vēsturi un spāņu tradīcijām. Iepazīsim šo krāšņo pilsētu sertificēta gida pavadībā, dosimies izbraucienā uz Spānijas karaļu svētvietu El Escorial, UNESCO pasaules mantojuma vietu, kur plašajā kompleksā izvietota karaļa rezidence, karaliskais klosteris, bibliotēka un Spānijas monarhu kapenes, sniedzot ieskatu Spānijas «Zelta laikmetā».

Flamenko kultūra ir dziļi iesakņojusies Spānijas vēsturē un tradīcijās, un tā tiek uzskatīta par būtisku Spānijas kultūras mantojuma daļu. Mēs apmeklēsim slavenāko flamenko norises vietu Madridē Corral de la Moreria, kas darbojas jau vairāk nekā 60 gadus un tiek uzskatīta par vienu no labākajām flamenko norises vietām pasaulē. Turpat līdzās flamenko šovam vakariņosim restorānā, kas ieguvis vienu Michelin zvaigznes apbalvojumu. Šeit būs iespēja pieredzēt Spānijas tradicionālo «garšu» gan uz šķīvja, gan skatuves.

Madrides reģionā atrodas vairāki UNESCO dārgakmeņi — pasaules mantojuma vietas Segovija un Toledo, un mums būs iespēja tās apskatīt. Segovija —  gleznaina, viduslaiku burvības caurstrāvota pilsēta, kur skatāms iespaidīgs romiešu akvedukts pilsētas vidū, viena no pēdējām gotikas stila katedrālēm Eiropā un slavenā Alkazara pils, kas bijusi paraugs Valta Disneja pelnrušķītes pilij. Katrs Segovijas stūris čukst stāstus par aizgājušo laikmetu.

Un pilsēta, kas pati pirmā atzīta par Spānijas galvaspilsētu — Toledo. Tur jūtama arābu, gotikas, madejāru, renesanses un baroka ietekme un atrodas arī plaša renesanses laika gleznotāja El Greko gleznu kolekcija. Katra ēka šeit ir pierādījums kultūras un arhitektūras daudzveidībai.

Baudīsim sauli, flamenko šova kaislības, Spānijas tradicionālo virtuvi un atklāsim vietējā reģiona vīna darināšanas noslēpumus. Pievienojies!

Rakstā izmantotas bildes no shutterstock.com un pexels.com.

Vairāk informācijas pa tālruni 2 773 4907 vai [email protected].

17.septembris, otrdiena
Laiks
Aktivitāte
11:10

Tikšanās Rīgas lidostā. Iepazīšanās ar grupas vadītāju, informatīvā sapulce, reģistrēšanās lidojumam. Nododamā bagāža (līdz 23 kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā.

13:10

Lidojums Rīga–Madride, airBaltic reiss BT685. Lidojuma ilgums 4 st. 10min

16:20

Plānotais ierašanās laiks Madrides lidostā. Laika starpība -1 stunda.

Transfērs uz viesnīcu Sercotel Gran Hotel Conde Duque.

18.septembris, trešdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

10:00

Madrides apskates ekskursija ar vietējo angļu valodā runājošu gidu (grupas vadītāja tulkojums latviešu valodā; pārvietošanās daļēji ar autobusu, ilgums 4 stundas).

21:00

Slavenā flamenko šova Corral de la Moreria apmeklējums. Vakariņas restorānā, kas novērtēts ar 1 Michelin zvaigzni. Vakariņās Tapas menu Moreria – 3 starteri, 3 pamatēdieni, deserts, sangria.

Pēc šova transfērs uz viesnīcu.

19.septembris, ceturtdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

Dienas pirmajā pusē dosimies izbraucienā uz Spānijas karaļu svētvietu El Escorial, UNESCO pasaules mantojuma vietu, kur plašajā kompleksā izvietota karaļa rezidence, karaliskais klosteris, bibliotēka un Spānijas monarhu kapenes, sniedzot ieskatu Spānijas Zelta laikmetā.

Kopīgas pusdienas.

Pēcpusdienā apmeklēsim vēl vienu UNESCO pasaules mantojuma vietu, Segovijas pilsētu, kur skatāms iespaidīgs romiešu akvedukts pilsētas vidū, viena no pēdējām gotikas stila katedrālēm Eiropā un slavenā Alkazara pils, kas bijusi par paraugu Valta Disneja pelnrušķītes pilij.

Atgriešanās viesnīcā.

20.septembris, piektdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

Šajā dienā piedāvājam izvēles programmu tuvākai Madrides iepazīšanai.

Rīta pusē grupas vadītāja pavadībā doties uz Karaļa pili, kur iepazīt spāņu monarhijas vēsturi un karaliskos apartamentus, kā arī redzēt ekskluzīvus Velaskesa, Gojas, karavadžo darbus. (Audio gids angļu / krievu / vācu valodā).

Pusdienās apmeklēsim San Miguel tirgu, kur būs iespējams nobaudīt vietējo ražotāju gardumus.

Pēc pusdienām Thyssen-Bornemiza nacionālā muzeja apmeklējums ar audio gidu.

21.septembris, sestdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

Ekskursija vietējā gida pavadībā uz Toledo pilsētu, kas būdama pirmā Spānijas galvaspilsēta slavena ar savu bagāto vēsturi un arhitektūras brīnumiem. Apmeklēsim iespaidīgo Toledo katedrāli, kā arī apskatīsim Alkazaras cietoksni un citas vēsturiski ievērojamas vietas.

Kopīgas pusdienas.

Vīna darītavas apmeklējums ar vīna degustāciju.

22.septembris, svētdiena
Laiks
Aktivitāte

Brokastis viesnīcas restorānā.

Izrakstīšanās no viesnīcas un brīvs rīts svētdienas pastaigai pa pilsētu.

14:00

Transfērs uz Madrides lidostu.

17:00

Lidojums Madride-Rīga, airBaltic reiss BT686. Lidojuma ilgums 4 st. 5min

22:05

Plānotais ierašanās laiks Rīgas lidostā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros;
 • Brokastis viesnīcā;
 • Grupas transfērs uz un no viesnīcas;
 • Madrides ekskursija 18.09.2024. (4 stundas);
 • El Escorial un Segovia ekskursija 19.09.2024 (10 stundas);
 • El Escorial un Alkazar biļetes;
 • Toledo ekskursija 21.09.2024 (8 stundas) un biļete katedrāles apmeklējumam;
 • Angļu valodā runājoša gida ekskursija pa programmā minētajām apskates vietām ar grupas vadītāja tulkojumu latviešu valodā;
 • Flamenko šova apmeklējums Corral de la Moreria un 3 kārtu vakariņas;
 • Pusdienas 19.09. un 21.09.2024.;
 • Vīna darītavas apmeklējums ar degustāciju 21.09.2024.;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā.

Papildu izmaksas

 • Pēc izvēles: Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā – 370 €;
 • Pēc izvēles: grupas aviobiļete Rīga-Madride–Rīga ar iekļautu rokas bagāžu (līdz 8kg) un nododamo bagāžu (līdz 23 kg) – 364 € no personas;
 • Karaliskās pils un Tyssen-Bornemiza muzeja apmeklējums (ar audiogidu) – 46 € no personas;
 • Ceļojuma apdrošināšana, sudraba polise – sākot no 15€ (atkarībā no ceļotāja vecuma).