Izpārdots!

Elīnas Garančas solo koncerts Elbas filharmonijā

Grupas vadītājs/i

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 496€ – divvietīgā numurā

Saule mirdz virs Hamburgas ostas, rotaļādamās Elbas Filharmonijas stiklotajos paneļos. Tajos slēpjas pēdējās desmitgades visvairāk apspriestais kultūras objekts Eiropā. Vēl pagājušajā gadsimtā uzslieta uz vecas kakao pupiņu noliktavas ķieģeļu pamatnes, vienreizīgā ēka mūsdienās pulcē tūkstošiem skatītāju un mākslinieku no visas pasaules. Dosimies arī mēs?

Tiekamies ar jums jau janvārī, lai dotos klasiskās mūzikas piedzīvojumā uz Hamburgu, kur baudīsim Elīnas Garančas solokoncertu ar viņas skaistākajiem un pazīstamākajiem skaņdarbiem! Koncertu papildinās Vīnes kamerorķestris diriģenta Karela Marka Šišona vadībā.

Tikai nesen, 2023. gada janvārī, pēc ilgas sagatavošanās Elīna Garanča sasniedza savu, kā pati to nodēvējusi, «vokālo Everestu» lomā, kas viņai ir repertuāra virsotne: Džuzepes Verdi operā Aīda. Pēdējo reizi Hamburgā mecosoprāns viesojies 2019. gadā, bet nu atgriežas kopā ar savu vīru Karlu Marku Šišonu un sola muzikālu fantāzijas lidojumu pilnu vakaru.

Hamburgu var raksturot kā daudzveidīgu pilsētu, kas apvieno vēsturi, kultūru, mākslu un modernitāti. Pilsētas arhitektūra ir kontrastaina un daudzveidīga no vēsturiskiem ēku kvartāliem līdz modernām jaunceltnēm. Modernās mākslas cienītājiem būs iespēja apmeklēt mākslas muzeju Deichtorhallen, kur būs apskatāms arī fotogrāfijas muzejs. Brīvais laiks Hamburgā atļaus doties piedzīvojumā uz šokolādes muzeju Chocoversum by Hanchez, kas izpelnījies labas atsauksmes (šeit mazs ieskats ekskursijā). 

Pievienojieties!

Vairāk informācijas pa tālruni 2 773 4907 vai [email protected]. Vietu skaits ceļojumā ir ierobežots.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.63.01.500109.

Aprakstā izmantotas bildes no Pixabay.com, Pexels.com, Unsplash.com

16.janvāris, otrdiena
Laiks
Aktivitāte
04:05

Tikšanās Rīgas lidostā. Iepazīšanās ar grupas vadītāju, informatīvā sapulce, reģistrēšanās lidojumam. Nododamā bagāža (līdz 23 kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā.

06:05

Lidojums Rīga–Varšava, LOT Polish Airlines reiss LO 0794. Lidojuma ilgums 1 st. 25 min.

06:30

Plānotais ierašanās laiks Varšavas lidostā. Laika starpība -1 stunda.

09:15

Lidojums Varšava–Hamburga, LOT Polish Airlines reiss LO 0399. Lidojuma ilgums 1 st. 40 min.

10:55

Plānotais ierašanās laiks Hamburgas lidostā.

11:00

Transfērs no lidostas uz pilsētas centru, kur vietējā gida pavadībā apskatīsim Hamburgas ostu, Elbas filharmoniju un citus Hamburgas interesantākos objektus. Ekskursijas ilgums ar pauzēm 3 stundas.

15:00

Iekārtošanās viesnīcā Madison Hotel, 4*. 700m no Elbas filharmonijas, studio tipa numuri. Čemodāni tiks nogādāti viesnīcā agrāk ar autobusu.

16:00

Brīvais laiks pusdienām un iespēja apmeklēt muzejus.

Iesakām apmeklēt modernās mākslas muzeju Deichtorhallen, kur vienā no ekspozīcijām būs iespējams apskatīt Sindijas Šērmanes darbus, kas ir viena no pasaulē atzītākajām mūsdienu māksliniecēm. Muzeja ēkā arī apskatāms fotogrāfijas muzejs.

Vai doties saldā piedzīvojumā uz šokolādes muzeju Chocoversum by Hanchez, kas izpelnījies labas atsauksmes.

19:00

Tikšanās viesnīcas vestibilā un došanās uz Elbas filharmoniju.

20:00

Elīnas Garančas solo koncerts Elbas filharmonijā ar viņas skaistākajiem un pazīstamākajiem skaņdarbiem. Vīnes kamerorķestris diriģenta Karela Marka Šišona vadībā. Piedāvājam otrās vai trešās kategorijas sēdvietas.

17.janvāris, trešdiena
Laiks
Aktivitāte
8:00

Brokastis viesnīcas restorānā.

Brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei.

16:00

Transfērs no viesnīcas uz lidostu.

19:35

Lidojums Hamburga–Rīga, airBaltic reiss BT254. Lidojuma ilgums 1 st. 40 min.

22:15

Plānotais ierašanās laiks Rīgas lidostā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros;
 • Brokastis;
 • Grupas transfērs uz un no viesnīcas;
 • Hamburgas apskates ekskursija vietējā angliski runājoša gida pavadībā;
 • Biļetes uz Elīnas Garančas koncertu Elbas filharmonijā 16.01. Cenā iekļauta 3. kategorijas biļete. Biļešu skaits ierobežots, nepieciešamības gadījumā var nākties piemaksāt par augstākas kategorijas biļeti;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā.

Papildu izmaksas

 • Pēc izvēles: Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā – 75 €;
 • Pēc izvēles: grupas aviobiļete Rīga-Hamburga–Rīga ar iekļautu rokas bagāžu (līdz 8kg) un nododamo bagāžu (līdz 23 kg) – 298 € no personas;
 • Aprakstā minēto muzeju apmeklējums;
 • Pēc izvēles: Piemaksa par 2. kategorijas biļetēm Elīnas Garančas koncertā – 24 eur.
 • Ceļojuma apdrošināšana, sudraba polise – 5 – 25 € (atkarībā no ceļotāja vecuma).