Izpārdots!

Čella sensācija Hausers Madridē

Grupas vadītājs/i

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 833€ – divvietīgā numurā

Ceļojums ir izpārdots, ir iespēja pieteikties gaidītājos, ja kādam no esošajiem ceļotājiem mainās plāni

Stepans Hausers, kas pazīstams kā klasiskās mūzikas «sliktais zēns» un 2Cellos dibinātājs, šogad ir devies savā pirmajā pasaules soloturnejā ar nosaukumu Rebel with a Cello (Dumpinieks ar čellu). Viena no mākslinieka turnejas pieturvietām oktobrī būs Madrides arēna, kuru ar patiesu saviļņojumu mēs esam iekļāvuši sava ceļojuma programmā.

Kopš brīža, kad no sen iedibinātām klasiskās, popmūzikas un rokmūzikas tradīcijām mākslinieks nolēma radīt jaunu muzikālu pieredzi, Hausers spēlē arēnas koncertus visā pasaulē. Ar leģendāro Smooth Criminal (klausies šeit https://www.youtube.com) dziesmas izpildījumu duetā 2Cellos (https://www.youtube.com) Stepans Hausers ir iekarojis miljonu sirdis un prātus, un mums būs iespēja redzēt šī satriecošā mākslinieka mūziku dzīvajā izpildījumā, kas neapšaubāmi būs piepildīts ar viņam raksturīgo temperamentu, novatoriskām skaņām un romantismu, kas apmeklētājiem dāvās neaizmirstamu pieredzi.

Flamenko kultūra ir dziļi iesakņojusies Spānijas vēsturē un tradīcijās, un tā tiek uzskatīta par būtisku Spānijas kultūras mantojuma daļu. Mēs apmeklēsim slavenāko flamenko norises vietu Madridē Corral de la Moreria, kas darbojas jau vairāk nekā 60 gadus un tiek uzskatīta par vienu no labākajām flamenko norises vietām pasaulē. Turpat līdzās flamenko šovam vakariņosim restorānā, kas ieguvis vienu Michelin zvaigznes apbalvojumu. Šeit būs iespēja pieredzēt Spānijas tradicionālo «garšu» gan uz šķīvja, gan skatuves.

Ceļojumā dosimies oktobrī, kad Latvijas gaisā jau būs rudens, taču Spānijas galvaspilsēta Madride ļaus vēl noķert siltus saules starus. Četras dienas Madridē būs piesātinātas ar mākslu, vēsturi un spāņu tradīcijām. Iepazīsim šo krāšņo pilsētu sertificēta gida pavadībā, apskatīsim Spānijas karalisko pili, kur uzzināsim vairāk par monarhijas vēsturi un redzēsim ekskluzīvus tādu autoru kā Velaskess (Diego Velázquez), Goja (Francisco Goya), Karavadžo (Michelangelo Merisi da Caravaggio) mākslas darbus.

Mums ir paveicies, ka ciemosimies Madridē oktobra otrajā nedēļā, kad 12. oktobrī tur tiek svinēta Spānijas Nacionālā diena. Par godu šiem svētkiem galvaspilsētā norisinās militārais gājiens, kurā piedalās arī karaliskā ģimene un Valsts prezidents. Būs arī iespējams apmeklēt citus pasākumus un muzejus, lai uzzinātu vairāk par Spānijas vēsturi un tradīcijām. Tik krāšņs un dažāds būs mūsu ceļojums. Pievienojies!

Ceļojuma aprakstā un titulbildē izmantotas bildes no https://hauserofficial.com/press-kit/, pexels.com, unsplash.com, pixabay.com

9.oktobris, pirmdiena
Laiks
Aktivitāte
11:00

Tikšanās Rīgas lidostā. Iepazīšanās ar grupas vadītāju, informatīvā sapulce, reģistrēšanās lidojumam. Nododamā bagāža (līdz 23 kg) un rokas bagāža (līdz 8kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā.

13:10

Lidojums Rīga–Madride, airBaltic reiss BT685. Lidojuma ilgums 4 st.

16:20

Ierašanās Madrides lidostā. Laika starpība -1 stunda.

Transfērs uz viesnīcu.

17:30

Ierašanās viesnīcā Catalonia Goya. Komfortabla 4* viesnīca, iekārtota atjaunotā 19.gs ēkā. Atrodas Salamanka rajonā, tuvumā daudz restorānu, veikalu. Atrodas 10min gājienā ar kājām no Wizink centra, kur notiks koncerts.

18:00

Brīvais laiks patstāvīgām vakariņām un Madrides iepazīšanai.

10.oktobris, otrdiena
Laiks
Aktivitāte
09:00

Brokastis viesnīcas restorānā.

10:00

Madrides apskates ekskursija ar vietējo angļu valodā runājošu gidu. (Grupas vadītāja tulkojums latviešu valodā).

13:00

Brīvais laiks pusdienām.

14:00

Karaliskās pils apskate, audiogids (angļu / krievu / spāņu / vācu valodā). Iepazīsim spāņu monarhijas vēsturi un karaliskos apartamentus. Iespēja redzēt ekskluzīvus Velaskesa, Gojas, Karavadžo darbus.

17:00

Brīvais laiks atpūtai vai patstāvīgai pilsētas iepazīšanai.

21:00

Slavenā flamenko šova Corral de la Moreria apmeklējums. Vakariņas restorānā, kas novērtēts ar 1 Michelin zvaigzni. Vakariņās Tapas menu Moreria – 3 starteri, 3 pamatēdieni, deserts, sangria.

11.oktobris, trešdiena
Laiks
Aktivitāte
09:00

Brokastis viesnīcas restorānā.

10:00

Došanās uz Madrides zelta mākslas trīsstūri, Thyssen-Bornemiza muzeja apmeklējums. Mākslas un vīna tūre. Vispirms muzeja apmeklējums ar audiogidu – vīns kā iedvesmas avots mākslas vēsturē, pēc tam San Miguel tirgus apmeklējums un 3 vīnu degustācija.

13:00

Brīvais laiks pusdienām un patstāvīgai pilsētas iepazīšanai.

21:00

Sensacionālā čellista Stefana Hausera koncerts WiZink arēnā tūres Rebel with a Cello ietvaros. Sēdvietas 26. sektorā tuvu skatuvei.

Pasaules slavu ieguvušais un starptautiskus apbalvojumus saņēmušais mākslinieks kļuva pazīstams ar savu jaunradi un darbību projektā 2 Cello. Tomēr plašāku pazīstamību mākslinieks ieguva Covid-19 laikā, kad atcelto koncertu vietā mākslinieks radīja iespaidīgus tiešsaistes koncertus ar nosaukumu Hauser: Alone Together, kas ātri vien kļuva par interneta sensāciju.

12.oktobris, ceturtdiena
Laiks
Aktivitāte
09:00

Brokastis viesnīcas restorānā.

11:00

Izrakstīšanās no viesnīcas numuriņa.

Brīvais laiks pastaigai pa Madrides centru. 12.oktobris Spānijā ir Nacionālā diena – lielākā daļa veikalu ir slēgti. Vaļā ir muzeji, restorāni. Būs iespēja piedalīties nacionālajos svētkos, redzēt parādi un svētkiem saposto pilsētu.

14:00

Transfērs uz lidostu.

17:00

Lidojums Madride-Rīga, airBaltic reiss BT686. Lidojuma ilgums 4 st.

22:05

Plānotais ierašanās laiks Rīgas lidostā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros;
 • Brokastis viesnīcā;
 • Grupas transfērs uz un no viesnīcas;
 • Angļu valodā runājoša gida ekskursija pa Madridi (3 stundas) ar grupas vadītāja tulkojumu latviešu valodā;
 • Karaliskās pils apskate un audiogids;
 • Flamenko šova apmeklējums Corral de la Moreria un 3 kārtu vakariņas;
 • Tyssen-Bornemiza muzeja apmeklējums ar audiogidu, 3 vīnu degustācija;
 • Hauser koncerta apmeklējums, vietas 26. sektorā;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā.

Papildu izmaksas

 • Pēc izvēles: Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā – 250 €,
 • Pēc izvēles: grupas aviobiļete Rīga-Madride–Rīga ar iekļautu rokas bagāžu (līdz 8kg) un nododamo bagāžu (līdz 23 kg) – 298 € no personas,
 • Ceļojuma apdrošināšana, sudraba polise – sākot no 10€ (atkarībā no ceļotāja vecuma).