Izpārdots!

Advente Vīnē un Ivetas Apkalnas koncerts

Grupas vadītājs/i

Grupas lielums

Cena vienai personai

 • 789€ – vienvietīgā numurā
 • 647€ – divvietīgā numurā

Ceļojums ir pārdots, ir iespēja pieteikties gaidītājos, ja kādam no esošajiem ceļotājiem mainās plāni.

Svētku tirdziņi, ar lampiņām izgaismotie koki, izrotātās svētku egles rada pasakaino Ziemassvētku gaidīšanas atmosfēru Vīnē. Decembrī Vīne ir pilsēta, kurā svētku tuvošanās gaisotni var noķert pārpārēm. Vīne ir pārsteidzoša ikvienā gadalaikā, un to vēlamies jums parādīt. Jūgendstila Vīne, spožuma pilnā un majestātiskā Vīne, Vīne dzīves baudītājiem — tik dažādas sejas piemīt šai pilsētai, ko vēlamies jums atklāt!

Šajā laikā Vīnei vērts pievērst uzmanību arī īpaša koncerta dēļ, proti, pasaulslavenajā Vīnes Musikverein Zelta zālē uzstāsties Iveta Apkalna, ērģelniece, kas spoži nes Latvijas vārdu pasaulē un ērģeļmūziku izcēlusi jaunā gaismā.

Apmeklēsim divas Hābsburgu dzimtas valdnieku rezidences un uzzināsim par šo sava laika ietekmīgo cilvēku dzīvi. To spilgti ilustrē viens no Vīnes simboliem — Šēnbrunnas pils, kā arī Austrijas baroka pērle — lieliskā Hofas pils, kas arī slavena ar savu Ziemassvētku tirdziņu.

Pilsētas skaistumu un šarmu varēsit izbaudīt no sirds, jo mūsu naktsmājas — dizaina viesnīca — atrodas pašā Vīnes centrā, piecu minūšu gājiena attālumā no Vīnes vecpilsētas. Kā vienmēr, būs interesantas ekskursijas licencēta, latviešu valodā runājoša gida pavadībā, rekomendācijas par pasaules līmeņa izstāžu apmeklējumiem ceļojuma brīvajā laikā, vīna degustācija, lieliskās Vīnes kafejnīcas un interesantas sarunas ar ceļabiedriem.

Uzdāviniet sev skaistu Ziemassvētku gaidīšanas laika ceļojumu!

Ņemot vērā ceļojumu gala mērķos noteiktās COVID 19 epidemioloģiskās prasības, dalību grupā apstiprinām tikai personām ar derīgu COVID 19 digitālo sertifikātu.

No 1. jūlija Eiropas savienībā darbojas Covid digitālais sertifikāts, kas būtiski atvieglos vakcinēto cilvēku starpvalstu pārvietošanos, neievērojot nedz karantīnu ceļojuma gala mērķī, nedz atgriežoties Latvijā. ES ieviesto zaļo sertifikātu atzinušas arī citas valstis. Līdz ar to var teikt, ka ceļošana atkal kļuvusi iespējama un ērta. Vienlaikus turpinām aktīvi sekot līdzi epidemioloģiskajai situācijai galamērķos un Latvijā. Augstas saslimstības situācijā pieļaujam, ka plānoto ceļojumu var nākties atcelt vai pārcelt uz vēlāku laiku. Tādā gadījumā iemaksātā rezervācijas maksa tiks atdota pilnībā. Toties individuālos covid-19 saslimšanas riskus iespējams segt ar ceļojumu apdrošināšanu.

10. decembris (piektdiena)
Laiks
Aktivitāte
15.30

Grupas dalībnieku tikšanās lidostas “Rīga” izlidošanas zālē pie “Informācijas” stenda. Grupas vadītāja – Solvita Lapiņa (tel. 29129484) sagaidīs grupas dalībniekus ar Ir kultūras ceļojumi logotipu un būs kopā ar grupu visu ceļojuma laiku.

Nododamās bagāžas reģistrācija reisam BT273 Rīga – Vīne. Nododamā bagāža (līdz 20 kg) un rokas bagāža (līdz 8 kg) ir iekļauta aviobiļetes cenā.
Lidostā katrs grupas dalībnieks saņems aploksni, kurā būs:
• iekāpšanas kartes abiem lidojumiem (pirms izlidošanas no Rīgas tiks noformētas iekāpšanas kartes gan Rīga – Vīne, gan Vīne – Rīga);
• ceļojuma apdrošināšana;
• brauciena programma;
• noderīga informācija par Vīni (sabiedriskā transporta kartes, informācija par vietām un muzejiem, kurus vērts apskatīt u.c. informācija).

17.35

Izlidošana uz Vīni ar AirBaltic reisu BT 273.

18.35

Ielidošana Vīnes starptautiskajā lidostā, bagāžas saņemšana. Laika starpība Rīgai ar Vīni ir -1 stunda.

19.00 – 20.00

Grupas satikšanās ar latviešu valodā runājošu gidu. Transfērs ar autobusu no lidostas līdz lieliskajai dizaina viesnīcai 25hours Hotel Wien beim Museums Quartier 4*

20.00

Iekātošanās viesnīcā 25hours Hotel Wien beim MuseumsQuartier 4* Medium kategorijas numuriņos.

Viesnīcas adrese: Lerchenfelder Straße 1-3,1070, Wien.

Viesnīcas tālr. Nr.: +43 1 521510

Viesnīcai 25hours Hotel Wien beim MuseumsQuartier 4* ir ļoti laba atrašanās vieta – blakus pasaulslavenajiem Mākslas vēstures muzejam, Dabas vēstures muzejiem, Leopolda muzejam, Hofburgas pilij un Vīnes vecpilsētai. Viesnīcas “rozīnīte” ir bārs – jumta terase, no kuras paveras patiešām lielisks skats uz Vīni.

no 20.00

Brīvais laiks patstāvīgai Vīnes iepazīšanai, pusdienām un pastaigām pa Vīnes Ziemassvētku tirdziņiem. Grupas dalībniekiem tiks izsniegta Ziemassvētku tirdziņu karte.

11. decembris (sestdiena)
Laiks
Aktivitāte
7.00 – 11.30

Brokastis viesnīcas restorānā.

līdz 14.00

Brīvais laiks patstāvīgai Vīnes iepazīšanai, šopingam un pusdienām kādā no vecpilsētas krodziņiem.

Informatīvajā materiālā, kuru saņemsiet pirms došanās ceļojumā, Jūs atradīsit rekomendācijas par interesantākajām izstādēm (800 metru rādiusā ap viesnīcu atrodas vairāki pasaulslaveni vēstures un mākslas muzeji), iepirkšanās rajoniem un skaistākajiem Ziemassvētku tirdziņiem.

14.00

Grupas satikšanās viesnīcas vestibilā ar latviešu gidu, lai dotos kājāmgājēju ekskursijā “Vīne dzīves baudītājiem”.

14.00 – 16.00

Ekskursija “Vīne dzīves baudītājiem” ļaus jums uzzināt, kas ir Café Central un ar ko tā kļuva slavena; kur Vīnē vislabāk baudīt Sacher torti vai Vīnes šniceli; kāda ir “pareizā” Vīnes šnicele; ko dažādos gadsimtos ēda un dzēra Vīnes iedzīvotāji; kā ir radusies dziesmiņa par “Mīļo Augustiņu” un vēl daudz citus garšīgus noslēpums!

16.00 – 18.00

5 izcilu Vīnes reģiona baltvīnu degustācija (tiem, kas vēlas un par papildus samaksu) Austrijas vīnu “vēstniecībā” Vīnes vecpilsētā. Degustācijas notiks angļu valodā. Degustācijas laikā vīnzinis izstāstīs par Vīnes reģiona vīniem, to specifiskajām īpašībām un Jūs varēsiet pārliecināties, ka Vīnes reģionā tiek darināti patiešām izcili kvalitatīvi un garšīgi baltvīni!

no 18.00

Brīvais laiks patstāvīgām vakariņām.

12. decembris (svētdiena)
Laiks
Aktivitāte
7.00 – 9.00

Brokastis viesnīcas restorānā.

9.00

Grupas satikšanās viesnīcas vestibilā ar latviešu valodā runājošu gidu, lai dotos ekskursijā “Hābsburgu dzimtas valdnieki un to rezidences”. Šodienas tēma – Habsburgi kā viena no svarīgākajām Eiropas valdnieku dzimtām. Kādi bija šie valdnieki? Kādu vidi viņi vēlējās redzēt sev apkārt un kādas “pēdas tie atstāja” Vīnes un Austrijas arhitektūrā. Ekskursijas ietvaros mēs apmeklēsim vienu no Vīnes simboliem – Šēnbrunnas pili, kā arī Austrijas baroka pērli – lielisko Hofas pili.

9.00 – 9.30

Transfērs licencēta latviešu valodā runājoša gida pavadībā līdz Šēnbrunnas pilij.

9.30 – 11.00

Ekskursija gida pavadībā pa Šēnbrunnas pili.

11.00 – 12.15

Ekskursijas turpinājums, pārbrauciens gida pavadībā līdz Hofas pilij (imperatores Marijas Terēzijas vasaras rezidencei).

12.15 – 13.30

Bufetes veida pusdienas Hofas pils restorānā (pusdienas iekļautas ceļojuma cenā). Pusdienu bufete sastāvēs no: 2 veidu zupas, 7 veidu pamatēdieni, 3 veidu deserti un salātu bārs, ūdens. Tēja/kafija un vīns par atsevišķu samaksu.

13.30 – 14.30

Ekskursija gida pavadībā pa majestātisko Hofas pili.

14.30 – 15.30

Brīvais laiks Hofas pils Ziemassvētku tirdziņa apmeklējumam. Hofas pils Ziemassvētku tirdziņš ir viens no slavenākajiem visā Austrijā, ne velti, par Ziemassvētku tirdziņa apmeklējumu tiek iekasēta atsevišķa samaksa. Parasti, Hofas pils Ziemassvētku tirdziņā piedalās ap 80 speciāli atlasītu amatnieku.

15.30 – 16.30

Transfērs uz viesnīcu Vīnē.

18.30

Grupas satikšanās viesnīcas vestibilā, lai dotos uz Vīnes Musikverein un baudītu Ivetas Apkalnas solokoncertu Vīnes Musikverein Zelta zālē.

19.30 – 21.35

Baudīsim Ivetas Apkalnas koncertu Vīnes Musikverein Zelta zālē.
Koncerta programmā:

 • Johans Sebastians Bahs, Tokāta, Adagio un fūga Do mažorā, BWV 564;
 • Seši dažādi korāļi, BWV 645-650;
 • Francis Lists, Par visu pateicamies Dievam;

– Starpbrīdis –

 • Pēteris Vasks, Baltā ainava (ziema);
 • Francs Liszts, Fantāzija un fūga par korāli “Ad nos, ad salutarem undam”.
13. decembris (pirmdiena)
Laiks
Aktivitāte
6.30 – 10.30

Brokastis viesnīcas restorānā.

10.00

Grupas satikšanās viesnīcas vestibilā ar licencētu latviešu gidu, bagāžas novietošana viesnīcas bagāžas glabātuvē.

10.00 – 12.30

Ekskursija licencēta latviešu gida pavadībā “Vīne – Eiropas Jūgendstila galvaspilsēta”. Kājāmgājēju ekskursija pa Vīnes centru un vecpilsētu.
Ekskursijas laikā apskatīsim Vīnes nozīmīgākās jūgendstila “pērles” (Otto Vāgnera celtnes, “palmu māju”, Eņģeļu aptieku, Vīnes Secesijas namu ar vienu no nozīmīgākajiem Gustava Klimta darbiem) un uzzināsim, kādēļ spožā un brīvdomīgā Vīne kļuva par Eiropas jūgendstila galvaspilsētu.

12.30 – 14.00

Vīnes “Leopolda” muzeja izstādes “Vīne 1900 – modernā laikmeta izlaušanās” apskate.
20. gs. sākuma Vīnē valdošā enerģētika bija tik unikāla, ka aizsāka jaunu laikmetu visdažādākajās disciplīnās: no glezniecības un grafikas līdz literatūrai, mūzikai, teātrim, dejai, arhitektūrai, medicīnai, psiholoģijai, filozofijai, tiesībām un ekonomikai. Izstādē apskatāmi 1300 unikāli mākslas darbi, mēbeles, lietišķās mākslas un dizaina priekšmeti, kas raksturo 20. gs. sākuma Vīni, kā “jaunā laikmeta sākumu”.

14.00 – 16.15

Brīvais laiks patstāvīgām pusdienām.

16.25

Grupas satikšanās viesnīcas 25hours Hotel Wien beim MuseumsQuartier 4* vestibilā. Bagāžas novietošana autobusā.

16.30

Transfērs no viesnīcas uz lidostu.

17.15

Reģistrēšanās lidojumam un bagāžas nodošana reisam uz Rīgu, reiss BT 274.

19.15

Izlidošana uz Rīgu, AirBaltic reiss BT 274.

22.15

Plānotais atgriešanās laiks Rīgā.

Cenā iekļauts

 • Nakšņošana 25 hours Hotel beim Museums Quartier 3 naktis.
 • Bufetes veida brokastis viesnīcas restorānā ierašanās dienā.
 • Secessijas muzeja apmeklējums.
 • Ekskursija Vīne – Eiropas jūgendstila galvaspilsēta licencēta latviešu valodā runājoša gida vadībā.
 • Izstādes Vīne 1900 – modernā laikmeta izlaušanās apskate Vīnes Leopolda muzejā.
 • Ekskursija Vīne dzīves baudītājiem licencēta latviešu valodā runājoša gida vadībā.
 • Ekskursija pa Šēnbrunnas pili licencēta latviešu valodā runājoša runājoša gida vadībā.
 • Ieejas biļetes Šēnbrunnas pilī.
 • Ekskursija par Hofas pili licencēta latviešu valodā runājoša gida vadībā.
 • Ieejas biļete Hofas pilī un tās izslavētajā Ziemassvētku tirdziņā.
 • Bufetes veida pusdienas Hofas pils restorānā.
 • transfērs ar komfortablu autobusu no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu.
 • Transfērs uz Šēnbrunnas pili un Hofas pili.

Papildu izmaksas

 • Avio biļete Rīga – Vīne, Vīne – Rīga 220,00 €.
 • Ceļojuma apdrošināšana, Sudraba polise ar iekļautu Covid-19 apdrošināšanu 10 € – 20 € (atkarībā no ceļotāja vecuma).
 • Biļete uz Ivetas Apkalnas koncertu Musikverein Zelta zālā, 2. kategorijas biļete 76 €, 3. kategorijas biļete 63 €.
 • Piecu Vīnes reģiona baltvīnu degustācija un nelielas uzkodas 20 €.